Зупинимо політику зубожіння

Мешканці міста Кривий Ріг не в змозі сплачувати комунальні послуги за завищеними тарифами, адже середній рівень заробітної плати в місті складає 3735 грн., а середня пенсія – 1500 грн. Так, для населення ціна 7188 грн. за тис. куб. м природного газу зовсім непосильна. 

Команда «ВО «Батьківщина» вже досягла того, що Кабінет Міністрів України був змушений знизити норми споживання газу і води в квартирах без лічильників вдвічі. Для сімей, які використовують газ тільки для приготування їжі (та мають при цьому централізоване гаряче водопостачання), норма знижена з шести кубічних метрів на людину до трьох; для приготування їжі без підключення до гарячого водопостачання та без газового водонагрівача – з дев’яти до чотирьох з половиною кубів; для споживачів, які використовують газ і для приготування їжі і для підігріву води – з вісімнадцяти до дев’яти кубічних метрів на людину. Більше того, Кабмін був змушений змусити постачальників встановлювати за свій рахунок в квартирах українців лічильники. 

Наша мета – остаточно знищити антинародну політику зубожіння, і для досягнення цієї мети «Батьківщина» буде  домагатися:

Індексації зарплат та пенсій

Влада має необхідний ресурс для підвищення соціальних стандартів. Адже тільки за січень – травень 2015 року бюджет перевиконано на 20,8 млрд грн., а до кінця грудня перевиконання планується з 40 до 60 млрд. грн.

Скасування ганебного податку на пенсії

Наша партія бореться за це не тільки в Верховній Раді України, але й на місцях. Чим більше буде наших депутатів в місцевих радах Кривого Рогу, тим більше ми будемо мати можливостей індексувати зарплати і пенсії на місцевому рівні. 

Зниження тарифів на комунальні послуги:

  • 100% українського газу має йти на потреби населення. Він дешевший за імпортний и його ціна є поки ще прийнятною для населення і комунального господарства міста.
  • Знизимо ціну за кубічний метр газу (проведемо аудит собівартості видобутку і вирахуємо реальну вартість для населення і підприємств), а також за рахунок реконструкції зношених інженерних систем доб’ємося зниження ціни на кілоджоуль тепла, кіловат світла і кубометр води. 
  • Фракція ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді доб’ється зменшення нормативу по тарифу на тепло. Згідно діючого закону, місцеві ради можуть встановити норматив споживання на базі реальних розрахунків.
  • Зобов’яжемо комунальні служби міста за свій рахунок встановити лічильники на газ і воду в квартирах криворіжців (за 2 роки покрити 70% квартир без лічильників) – гроші на це передбачені в бюджеті. 
  • Почнемо заміну старих зношених тепло систем на сучасні (в тому числі на твердопаливні котли, теплові насоси).
  • Забезпечимо запровадження сучасних технологій з використанням альтернативної енергетики. 
  • Профінансуємо на 50% перехід від загальної централізованої системи опалення до районної і/чи мікрорайонної, щоб громада змогла регулювати рівень тепла в залежності від погодних умов.

Новини