Программа

Зробимо Кривий Ріг європейським містом

Міська організація партії ВО «Батьківщина» вже реалізує пілотний проект з термомодернізації житлового фонду в Кривому Розі. В кожному районі міста обирається один багатоповерховий будинок, мешканці якого дають згоду на участь. На кожен такий будинок ліцензованою проектною організацією виготовляється проект термомодернізації. Всі витрати по виготовленню проекту бере на себе керівництво криворізької «Батьківщини», тобто люди на цьому етапі не несуть жодних витрат. Далі, коли проект виготовлено і є кошторис, мешканці будинку приймають рішення, яку частину коштів вони готові витратити. Для залучення залишку коштів, наша партійна організація веде перемови з польською організацією, яка підтримує запровадження енергозберігаючих технологій в Україні.

Зробимо владу чесною та ефективною

В Кривому Розі відсутні єдині правила стосунків «влада – люди – бізнес». За багато років сформувалася ситуація, коли інвестори не вірять в слово міських начальників, мешканці Кривого Рогу не довіряють місцевій владі і платять корупційні побори, а цією ситуацією користуються олігархічні клани для того, щоб вичавити з Кривого Рогу останні соки.
Ми, команда Ольги БАБЕНКО, міська організація партії «ВО «Батьківщина», маємо намір повернути чесні правила для всіх. Влада має бути відкритою, її рішення зрозумілі та обґрунтовані, бізнес та влада повинні працювати з урахуванням інтересів мешканців громади Кривого Рогу, а громадяни мають отримати дієві інструменти участі в розробці управлінських рішень та громадянського контролю за їхнім виконанням.

Зупинимо політику зубожіння

Жители города Кривой Рог просто не в состоянии со средним уровнем заработной платы в 3735 грн. и средней пенсией в 1500 грн. оплачивать по завышенным ценам коммунальные услуги. Так, для населения цена в 7188 грн. за тыс. куб. м природного газа совершенно непосильна.

Команда «ВО «Батьківщина» уже добилась того, что Кабинет Министров Украины был вынужден снизить нормы потребления газа и воды в квартирах без счетчиков в два раза. Так, для семей, которые используют газ только для приготовления пищи (при этом имеют централизованное горячее водоснабжение), норма снижена с шести кубов на человека до трех; для приготовлении пищи без подключения к горячему водоснабжению и без газового водонагревателя – с девяти до четырех с половиной кубов; для потребителей, которые используют газ как для приготовления пищи, так и для подогрева воды – с восемнадцати до девяти кубов на человека. Более того, Кабмин был вынужден принудить поставщиков ставить за свой счет в квартирах украинцев счетчики.