15.08 1 місяць тому

«У творчості немає бар'єрів. Давайте руйнувати їх і в житті»

Ольга Бабенко - на фотовиставці «Особливе фото»

В ТРЦ «Терра» сьогодні відкрилася фотовиставка сімей, які виховують особливих дітей. Організатором арт-заходу виступила член команди Ольги Бабенко Олена Сатановська - лідер громадської організації «ІнТерни».

Це велика сім'я, яка складається з 32 малих. На виставці представлені портрети, роботи дітей з інвалідністю. Натхненники акції називають її своєрідним тестом на толерантність, людяність і соціальну солідарність. А ще власним іспитом на внутрішню силу.

Керівник Криворізької організації ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко - серед почесних запрошених, які відгукнулися на заклик:

«Я сьогодні і як керівник політичної та громадських організацій, і як житель нашого з вами міста, і як жінка і мати. Адже тільки нам, батькам, під силу зрозуміти біль і радість своїх дітей. Відчути гордість за їхні великі та маленькі успіхи. У кожного в цьому житті свій шлях. Часом доля пропонує ось такий важкий, з випробуваннями і перешкодами. Але чудово, що у творчості немає бар'єрів. Нумо ж руйнувати їх і в житті».

Команда Криворізької організації ВО «Батьківщина» послідовно відстоює позиції інклюзивної освіти. Підтримує цілі громадської організації «ІнТерни» в бажанні звернути увагу на життя особливих дітей (в Кривому Розі їх понад 5 тисяч), руйнувати інфраструктурні та соціальні бар'єри, а головне - разом створювати місто, дружнє до тих, хто не такий, як усі.