Виктория Ещина

Ольга Бабенко провела ряд зустрічей з окружними партійними організаціями

22 червня Ольга Бабенко, перший заступник керівника Криворізької міської організації ВО «Батьківщина», провела ряд зустрічей з окружними партійними організаціями.

На зустрічах Ольга Бабенко ознайомила присутніх з основними тезами форуму Юлії Тимошенко «Новий курс України», позначила цілі і завдання на найближчий період.

В даних заходах взяли участь депутати районних рад, керівники окружних партійний організацій, активісти.

Ще одна пісочниця готова для веселих дитячих ігор

Ще одна пісочниця готова для веселих дитячих ігор! Мешканці будинку по вулиці Едуарда Фукса, 40 висловлюють подяку представникам «ЗА РЫДНЕ МIСТО» - депутатам Покровської райради від ВО «Батьківщина» Дмитру Левченко, Вікторії Ещіній і Тетяні Клевцовій, помічникам депутатів Олексію Кужельному і Роману Ткалич за допомогу у благоустрої ігрового майданчика та турботу про дозвіллі малюків.

В громадській приймальні керівника депутатської групи Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій

22 травня в громадській приймальні керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій.

На нараді були підведені підсумки роботи відкритих громадських приймалень, де проводили прийом депутати міської та районних рад, помічники депутатів, активісти організації. Тільки за тиждень роботи на інформаційних наметах було прийнято понад 500 звернень криворіжців, роздано тисячі примірників газет зі звітами депутатів ВО «Батьківщина».

"БАТЬКІВЩИНА" звітує перед своїми виборцями

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко кілька років тому запровадила практику організації та проведення прийомів виборців просто на вулицях Кривого Рогу. За цей період кожен депутат міської і районної ради партії «Батьківщина» провів десятки зустрічей з виборцями прямо на інформаційних наметах.

12 травня в кожному районі міста Кривого Рогу також працювали відкриті громадські приймальні депутатів ВО «Батьківщина», депутати звітували перед своїми виборцями, брали до роботи нові звернення.

Мешканці міста продовжують робити свої двори гарними

Мешканці вулиці Сержанта Рзянкина, 2 продовжують робити свій двір гарним і затишним, а допомагають їм у цьому - представники «ЗА РІДНЕ МІСТО». Депутати Покровського райради від ВО «Батьківщина» Вікторія Ещіна і Тетяна Клевцова передали фарбу і інші витратні матеріали, за допомогою яких мешканці пофарбували квіткові клумби та побілили бордюри й дерева.

Мешканці Покровського району планують провести благоустрій своїх дворів

Мешканці Покровського району планують провести благоустрій своїх дворів - прибрати сміття, відремонтувати та пофарбувати лавки, побілити бордюр, заповнити пісочниці. На плановий прийом депутата Покровського райради від ВО «Батьківщина» Вікторії Ещіной надійшло безліч звернень з проханням допомогти матеріалами - зокрема, людям потрібна фарба і пісок.

Також представником «ЗА РІДНЕ МІСТО» прийняті до розгляду питання про ремонт доріг по вулицях Свірська й Індустріальна та відновленні освітлення по вулиці Казахській.

Аварійна дах стала причиною затікань в квартирах першого поверху

На плановий прийом депутата Покровського райради Вікторії Ещіной звернулися мешканці вулиці Штеровской, 34с колективним проханням допомогти в ремонті покрівлі. За словами заявників, через сильні течі в непридатність прийшов не тільки під'їзд - під час опадів затоплює навіть квартири нижніх поверхів. Дане звернення взято депутатом на особистий контроль. Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала жителям Покровського району консультації по ряду соціальних і комунальних питань.

Підвали багатоповерхових будинків знаходяться в жахливому стані

Безліч скарг на аварійний стан підвалів житлових будинків озвучили на прийомі депутата Покровського райради Вікторії Ещіной жителі району. За їхніми словами, не дивлячись на те, що в підвалах довгий час стоїть вода, а в під'їздах - запах каналізації і вогкість, керуюча компанія на заяви мешканців не реагує.
Також люди незадоволені моторошним станом майданчиків для збору сміття.
По всіх надійшли питань готуються депутатські звернення.

У Покровському районі пройшла зустріч депутата з активістами «ЗА РІДНЕ МІСТО»

Депутат Покровського райради Вікторія Ещіна провела зустріч з керівниками первинних організацій. Обговоривши районну проблематику, активісти «ЗА РІДНЕ МІСТО» висловили свої пропозиції щодо розв'язання найбільш частих питань городян.

Також депутат ознайомила керівників ПО з планами роботи Покровської районної організації на найближчий період.

Водопровідну трубу на Ямальской потрібно терміново відремонтувати

На плановий прийом депутата Покровського райради Вікторії Ещіной звернувся представник мешканців вулиці Ямальской з проханням посприяти в ремонті центральної труби подачі холодної води. За словами заявника, пориви даної труби трапляються досить часто - тільки за останній місяць на неї накладено понад п'ять хомутів.

Жителі вулиці Фукса скаржаться на відсутність опалення в квартирі - зараз температура в ній - 12 градусів тепла.

Всі пропозиції, що надійшли звернення взяте в роботу.