Ольга Бабенко

Ольга Бабенко на телеканалі Рудана «Українські тарифи і ціни, причини і наслідки»

Вбудована мініатюра для Ольга Бабенко на телеканалі Рудана «Українські тарифи і ціни, причини і наслідки»

24 вересня голова депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко взяла участь в програмі «Ракурс» на ТРК «Рудана», де говорила про актуальну тему для кожного українця - про тарифи на комунальні послуги.

21 вересня в Києві пройшов форум «Новий економічний курс України»

Чи знаєте ви, що за підсумками 2017 року Україна опинилася на першому місці за рівнем корупції серед країн Європи, Близького Сходу, Індії та Африки? Або те, що нашу країну щорічно залишають більше мільйона українців, так і не знайшовши застосування своїм талантам на батьківщині? Це - тільки два з цілого ряду тривожних факторів, що спонукали лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко ініціювати розробку принципово нової стратегії управління державою.

21 вересня в Києві пройшов форум «Новий економічний курс України», на якому Юлія Володимирівна презентувала свою нову програму, створену в тісній співпраці з провідними українськими фахівцями та експертами в різних галузях.

Поздоровлення Ольги Володимирівни Бабенко з Днем знань школярів і гостей лінійки в школі №8

Кольорові кульки, осінні букети, охайні діти і дорослі. Всюди витають хвилювання та радість. Атмосфера свята сповнена урочистості та важливості моменту. Посмішки вчителів, суєтність батьків і збентеження на обличчях першокласників. І, звичайно, з привітань почався День знань в загальноосвітній школі № 8 Центрально-Міського району. Почесним гостем на урочисту лінійку була запрошена депутат міської ради, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко. «Я вітаю всіх з Днем знань, з початком нового навчального року. Нехай він принесе нові можливості, нові починання. Знання - велика сила, що робить людину розумною, доброю і великодушною, а ще дає позитивні перспективи на майбутнє.

В громадській приймальні Ольги Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій і депутатами районних рад ВО «Батьківщина»

3 вересня в громадській приймальні Ольги Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій, депутатами районних рад ВО «Батьківщина». На даному заході актив організації мав можливість обмінятися досвідом успішного вирішення питань громади, проведення зустрічей з виборцями та заходів для жителів Кривого Рогу. Також на нараді були поставлені завдання на найближчий період.

Приємним моментом заходу стало вручення Ользі Бабенко подяки від громадських організацій Кривбасу за високий професіоналізм, свідому громадянську позицію, небайдужість та вміння співпереживати, а також за високий рівень організаторської роботи і значний внесок в проведення акції «Ми діти України», яка об'єднує дітей з сімей переселенців та дітей наших захисників.

Привітання з Днем Незалежності України!

Любі друзі!
Прийміть наші щирі вітання з головним святом країни - Днем Незалежності! Пройшовши безліч випробувань і поневірянь, Україна як і раніше змушена доводити своє право стояти в ряду передових європейських держав. Але ми щиро віримо, що зовсім скоро побачимо нашу країну сильною і процвітаючою, а її народ таким, що живе в мирі, благополуччі і достатку! Нехай мудрість і безмежна любов до України...

23 серпня в Україні святкують День Державного прапора

23 серпня в Україні святкують День Державного прапора.

У сквері Героїв урочисто поклали квіти до Пам'ятного Хреста бійцям з нашого міста і до стели Героїв АТО. На кольорових фотографіях загиблих на Сході України земляків ми бачимо мужні обличчя тих, хто до останнього подиху захищав рубежі нашої Вітчизни. Живі квіти, як символ пам'яті, скорботи і подяки за подвиг заради миру і свободи України і її народу, під звуки траурних мелодій лягли на холодний камінь.

Урочисто відзначаємо День Державного прапора

Напередодні головного свята країни, Дня Незалежності, ми урочисто відзначаємо День Державного прапора, який є одним з найбільш важливих символів країни.

Сьогодні перед будівлею криворізької міської ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора. Там зібралися заслужені люди Кривого Рогу та гості міста, активна молодь, творча інтелігенція, керівники підприємств, представники трудових колективів, депутати всіх рівнів. Серед них депутати міськради Ольга Бабенко, Олексій Букреєв, Дмитро Плакса, Геннадій Черствий і Іван Грунін.

Сьогодні Ольга Володимирівна, як депутат міської ради і як керівник депутатської групи ВО «Батьківщина», від душі вітає усіх криворіжців з головними святами країни - Днем Незалежності України та Днем Державного прапора.

Прийом громадян депутата міської ради Ольги Бабенко

На вулиці +38 за Цельсієм, а в приймальні депутата Ольги Бабенко не менш спекотно, хоч кондиціонер працює на повну потужність.

Розпочався прийом несподівано і позитивно - з щирою вдячністю, побажаннями надалі творити добро, представник школи-інтернату № 1 вручила депутату Ользі Бабенко грамоту за допомогу у вирішенні питання ремонту даху, а також букет білих троянд від директора і від батьківського комітету - в знак довіри та дружби.

Кожен третій четвер місяця за адресою вул. Німецька, 7 до цієї приймальні приходять ті, хто зневірився або втомився ходити по інстанціях у пошуках «правди». Йдуть щоб не тільки розповісти про наболіле і про те, що викликає безсоння, а й для того, щоб отримати допомогу там, де вже здається немає виходу.

Свято першого дзвінка у школі №8

Вбудована мініатюра для Свято першого дзвінка у школі №8

У 2018 році в Україні до першого класу прийшли 450 тисяч дітей. Вони вчитимуться за новою програмою, розрахованою на 12 років.

120 першокласників сіли сьогодні за парти одного з найстарших навчальних закладів у Кривому Розі - восьмої школи. Щовересня вона зустрічає перших учнів вже більше як дев'яносто років.

Ольга Бабенко провела ряд зустрічей з окружними партійними організаціями

22 червня Ольга Бабенко, перший заступник керівника Криворізької міської організації ВО «Батьківщина», провела ряд зустрічей з окружними партійними організаціями.

На зустрічах Ольга Бабенко ознайомила присутніх з основними тезами форуму Юлії Тимошенко «Новий курс України», позначила цілі і завдання на найближчий період.

В даних заходах взяли участь депутати районних рад, керівники окружних партійний організацій, активісти.