31.07 2 месяца назад

Юлія Тимошенко закликала місцеві ради ухвалювати рішення про заборону грального бізнесу на їхній території

31.07.2020 09:27

Представники місцевого самоврядування можуть протистояти експериментам, які сьогодні влада ставить над країною.

На цьому Голова партії наголосила в ефірі телеканалу «112. Україна».

Юлія Тимошенко одним з пріоритетів місцевих органів влади назвала заборону грального бізнесу на їхніх територіях, яку вони мають втілювати в життя своїми рішеннями.

Зокрема, Юлія Тимошенко навела успішний приклад Запорізької районної ради, де голова підписав ухвалене за ініціативою «Батьківщини» рішення про заборону грального бізнесу на території району.

Закон про місцеве самоврядування в Україні, запевнила Юлія Тимошенко, дає радам повноваження зупиняти нікчемні, аморальні та непрофесійні рішення центральної влади. Тому, закликала лідер партії, депутати місцевих рівнів мають на місцях протистояти гральній мафії, діяльність якої намагається узаконити чинна влада.

«Я хочу зараз звернутися до всіх депутатів усіх місцевих органів влади: до депутатів об’єднаних територіальних громад, сіл, селищ, міськрад, обласних рад. Я закликаю – розпочніть на своїх сесіях ухвалювати рішення, що ваша територія вільна від грального бізнесу. Захистіть родини, які мешкають на території ваших населених пунктів, захистіть дітей і все наше майбутнє», – наголосила Юлія Тимошенко.

(За матеріалами сайту ВО «Батьківщина»)