Нашій партії "Батьківщина" сьогодні - 19 років!

Я щиро вітаю всіх партійців, з якими впродовж усього цього часу ми йдемо пліч-о-пліч спільною дорогою. Ми – згуртована команда однодумців, котра прагне змінити Україну на краще.

«Батьківщина» завжди була незручною для влади, бо рішуче вимагала справедливості, прозорості й порядності. За це нас хотіли видавити з політики, цькували «Беркутом» і кидали до в’язниць. Ми гідно пройшли через репресії, брудні інформаційні кампанії, адміністративний тиск і залякування. Це лише зробило нас сильнішими.

Завдяки своїй непохитності й наполегливій боротьбі за правду, наша команда здобула авторитет серед простих громадян, ми стали партією номер один в Україні. Це підтверджується й незалежними соцопитуваннями, і підсумками всіх хвиль виборів в об’єднаних територіальних громадах по всій Україні.

Наші цінності – незмінні протягом 19 років: демократичний шлях розвитку, духовне й економічне відродження України, соціальна держава й рівність усіх перед законом, європейські права і свободи для громадян. Ми ні на йоту не відступилися від своїх цінностей і робимо все, щоб втілити їх у життя.

Нинішній час ставить перед нашою державою нові виклики. Для того, щоб їх подолати, «Батьківщина» розробила й винесла на всенародне обговорення стратегічну програму «Новий курс України». Її основа – новий суспільний договір, тобто нова Конституція, без якої не може бути цивілізованої й могутньої України.

Довіра людей покладає на нас велику відповідальність. Ми маємо взяти на себе надзвичайно важливе завдання, котре виявилося не до снаги попереднім політикам.

Українці хочуть змін, тому з кожним днем «Батьківщина» стає сильнішою. Наші лави поповнюються новими партійцями, зростає й мужніє молодіжне крило «Батьківщини».

Пишаюся кожним партійцем «Батьківщини». Я довіряю Вам, як самій собі. Попереду в нас ще багато виснажливої праці задля України й українського народу, задля наших батьків і наших дітей. Та я впевнена: нам під силу змінити країну, ми в силах змінити все!

Дорогі мої! Щастя Вам і Вашим родинам, миру й добра!

Настав час перемагати Україні!

Щиро ваша – Юлія Тимошенко

Новости