27.05 3 тижні тому

Зміцнення позицій криворіжців в міськвиконкомі

26 травня Криворізька міська рада своїм рішенням включила до складу міськвиконкому Кривого Рогу заступника голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, голову ГО «За рідне місто», лідера Криворізької міської організації ВО «Батьківщина» Ольгу Володимирівну Бабенко.

Ольга Володимирівна відомий громадський і політичний лідер Кривого Рогу. Бабенко очолювала багато протестних ініціатив криворіжців проти підвищення тарифів на світло, газ, тепло та воду. П'ять років вона, на чолі фракції «Батьківщина» в міськраді, протистояла антинародним рішенням режиму Порошенко.

Чимало жителів міста отримали допомогу та підтримку в громадській приймальні Ольги Бабенко. Це і ремонти в будинках, асфальтування міжбудинкових доріг, юридична допомога при перерахунку субсидій і пенсій, надання спонсорської допомоги медикам під час локдауна та багато іншого. Сьогодні ольга Бабенко очолює регіональний рух на підтримку проведення референдуму проти продажу землі.

Ми впевнені, що з приходом Ольги Бабенко в міськвиконком голос простих криворіжців буде чути у «великих кабінетах» мерії Кривого Рогу.

Громадська організація «За рідне місто» та Криворізька міська організація ВО «Батьківщина» щиро вітають Ольгу Володимирівну з цим призначенням, висловлюють їй свою гарячу підтримку та готовність підставити плече у справі захисту інтересів жителів Кривого Рогу.