14.02 2 місяці тому

Відзначаючи 35 річницю виведення військ з Афганістану, Ольга Бабенко нагородила пам'ятними нагородами воїнів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35 річниця виведення військ з Афганістану.

З кожним роком історія віддаляє нас від років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності і вірності синів своєї Батьківщини, які з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

У війні росії проти України тисячі афганців та ветеранів інших війн добровільно виступили на захист рідної землі від загарбників.

Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності й вірності військовому обов’язку тих українців, які пронесли важкий тягар війни.

Тож на передодні дня вшанування пам’яті, голова Громадської організації «За рідне місто» Ольга Бабенко сумісно з головою Всеукраїнської Асоціації «Афганці Чорнобиля» Олександром Рябекою провели захід вдячності та відмітили визначних мешканців міста.

Нагородили наручним годинником «Афганістан» Рижкова Олега Михайловича, голову ГО «Спілка ветеранів Афганістану та воєнних конфліктів в інших країнах «Перевал» Центрально-Міського району міста Кривого Рогу», полковник у відставці.

Нагрудним знаком «Миротворець» відзначили Сверділа Миколу Володимировича, старшого вихователя Відокремленого структурного підрозділу «Криворізького авіаційного коледжу Національного авіаційного університету», полковник у відставці та Колесніка Юрія Григоровича, голову ГО «Спілка інвалідів в Афганістані та воєнних конфліктів в інших країнах «Форпост» міста Кривого Рогу».

Відзнакою «За героїчний подвиг за ліквідацію аварії на ЧАЕС» були відзначені

 • Нухов Раліф Райфавович, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії;
 • Пуцка Володимир Вікторович, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, член Криворізької міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»;
 • Цибань Олексій Миколайович, учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, голова Криворізької міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Памʼятним нагрудним знаком «Чорнобильська пошана» відзначили Котенка Андрія Андрійовича, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, полковник у відставці.

У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.

З Україною в серці! Слава Героям!

Похожие статьи по теме

 • 23 години тому
  Соціально вразливі мешканці міста отримали вітамінні комплекси від Ольги Бабенко
 • 4 дні тому
  Криворізькі волонтери отримали вітамінні комплекси
 • 1 тиждень тому
  Надано гуманітарну допомогу мешканцям Центрально-Міського району, що опинилися в складних життєвих обставинах
 • 1 тиждень тому
  Ольга Бабенко отримала прапор з подякою захисників від однієї з бригад оборони
 • 2 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу членам Центрально-Міської ради ветеранів
 • 2 тижні тому
  Ольга Бабенко разом з депутатом ВРУ передали мед.обладнання криворізьким лікарням
 • 4 тижні тому
  Марія Бабенко отримала подяку від голови ради оборони міста
 • 1 місяць тому
  Мешканцям Інгулецького району, що опинилися в складних життєвих обставинах, надано гуманітарну допомогу