26.06 1 місяць тому

Привітання Ольги Бабенко з Днем Конституції України

28 червня - День Конституції. Одне з головних державних свят України вже 24 роки відзначається під національним прапором, під наш рідний гімн. Напередодні у Кривому Розі традиційно пройшла церемонія покладання квітів до підніжжя пам'ятника національного генія - Тараса Шевченка. Як і щороку, участь в урочистому заході взяла керівник Криворізької організації ВО «Батьківщина», депутат міськради Ольга Бабенко:

«Є Конституція!», - вранці, після безсонної, повної суперечок і виступів ночі, такими були перші слова тодішнього голови Верховної Ради. Мені здається, це головне, про що повинні пам'ятати всі громадяни. І особливо про це повинні не забувати політики, ті, хто керує державою. Адже Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, визначає політичний устрій країни. Вона наш оберіг і настільна книга для кожного, хто хоче будувати правову державу. Є Конституція - і хочеться, щоб вона панувала!»

Прийнята в 1996 році Конституція закріпила незалежність і суверенітет України. Основні її положення говорять про те, що країна існує для людей, а не навпаки.