23.06 5 місяців тому

Представники громадськості Кривого Рогу провели зустріч в історико-краєзнавчому музеї

Сьогодні в Криворізькому історико-краєзнавчому музеї відбулася зустріч представників міських громадських організацій, а також політичних і громадських діячів. Метою зустрічі було обговорення організаційних моментів святкування сторіччя радянського та українського поета-гумориста і сатирика Павла Глазового.

Організатором зустрічі виступив голова Громадської ради «Коордінаційна рада «Кривий Ріг - рідне місто» Дмитро Степанюк. Також серед гостей були: член виконкому Криворізької міськради і заступник голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, голова КМО ВО «Батьківщина» та ГО «За рідне місто» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, журналіст, краєзнавець та письменник Володимир Бухтіяров, металург і герой соц. праці Анатолій Сторожук, художник Василь Пілка, а також представники самого музею, в якому саме захід і відбувся.

По завершенню зустрічі музею було передано кілька примірників книги «Восьмизоряне сяйво» - однієї з книг серії про життя видатних криворіжців, що побачило світ завдяки підтримці Ольги Володимирівни.

Павло Прокопович Глазовий - заслужений діяч мистецтв України. Після закінчення війни навчався в Криворізькому педагогічному інституті. Під час навчання його талант був помічений Остапом Вишнею, за підтримки якого він продовжив навчання в Києві. У 1950-1961 роках - заступник головного редактора журналу «Перець», в подальшому - заступник головного редактора журналу «Мистецтво».

З 2016-го року ім'ям Павла Глазового названа одна з вулиць Саксаганського району.

Похожие статьи по теме