22.12 2 місяці тому

Ольга Бабенко організувала святковий новорічний концерт для дітей

Новорічні свята, час творити дива, добро, дарувати гарний настрій, незабутні емоції та радість! Новий Рік - це свято, яке чекають всі люди, і дорослі, і малі. Це свято надії, нових сподівань та очікувань.

Сьогодні, спільно з БО «БФ «Міжнародний соціальний Центр допомоги «Здоровʼя, Етика, Освіта», керівник Александр Бубнов, ми намагалися подарувати дітям свято. Та спостерігаючи за дітками, віримо, що нам вдалося, подарувати нашій малечі відчуття чарівної казки. Цікава програма, веселощі, танці, відволікли навіть дорослих від труднощів сьогодення. А купа подарунків, які отримали діти та їх батьки, зробили свято ще кращим!

Хоча сьогодні, через війну святкового настрою практично немає, надія на світле майбутнє все ж жевріє в душі кожного українця!

Покровителем Нового Року стане Зелений Деревʼяний Дракон. Це міфічна істота, яка асоціюється з мудрістю, силою, знаннями, процвітанням та багатством. Тож, всіх друзів, рідних та колег, вітаємо з наступаючим Новим Роком! Ми маємо надію, що в ці важкі для України часи кожне тепле слово, хвилина щастя та свято, подарують усмішку нашим дітям!

Пілкуємось один про одного!

Все буде Україна!

Похожие статьи по теме

 • 1 тиждень тому
  Доброта в дії: допомога сім'ям з дітьми з інвалідністю Тернівського району
 • 1 тиждень тому
  Надано засоби медичного застосування нашим захисникам
 • 2 тижні тому
  Відзначаючи 35 річницю виведення військ з Афганістану, Ольга Бабенко нагородила пам'ятними нагородами воїнів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
 • 2 тижні тому
  Надана допомога війсковослужбовцям, що повернулись додому з полону
 • 2 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу військовослужбовцям, що знаходяться на лікуванні
 • 3 тижні тому
  Між ГО "За рідне місто" та БО «Ангел» укладено меморандум про партнерство та співпрацю
 • 3 тижні тому
  Повернення наших захисників з полону
 • 3 тижні тому
  В чергове надано гуманітарну допомогу нашим військовослужбовцям