27.12 2 місяці тому

Облаштування кімнати психологічної підтримки для дітей триває

Триває активна підготовка кімнати психологічної реабілітації для дітей благодійним фондом «Рідна Батьківщина» під керівництвом Ольги Бабенко в рамках проєкту «Підтримка ініціатив спільнот в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової та технічної підтримки Шведської церкви, включаючи збір коштів та координацію благодійної організації Christian Aid.

Облаштувати приміщення для психологічного розвантаження діток, підготувати затишний куточок, де малеча відчує спокій, тишу, відновиться, і зможе відволіктися під наглядом досвідчених педагогів, наша основна мета. Ігри, музика, співи, малювання, всим цим дітки зможуть займатися в спеціально облаштованому простірі. Кваліфіковані психологи нададуть учасникам проекту можливість відпочити, зміцнити своє психологічне здоров'я вирішить психологічні проблеми, як то: зняття стресу, напруги, гармонізації психоемоційного стану, відновлення фізіологічного та психологічного здоров'я дітей, психіка яких постраждала від воєнних Любі діти, ми з нетерпінням чекаємо зустрічі і сподіваємося на результативну співпрацю!

Підтримуємо один одного!

Все буде Україна!

Похожие статьи по теме

 • 1 тиждень тому
  Доброта в дії: допомога сім'ям з дітьми з інвалідністю Тернівського району
 • 1 тиждень тому
  Надано засоби медичного застосування нашим захисникам
 • 2 тижні тому
  Відзначаючи 35 річницю виведення військ з Афганістану, Ольга Бабенко нагородила пам'ятними нагородами воїнів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
 • 2 тижні тому
  Надана допомога війсковослужбовцям, що повернулись додому з полону
 • 2 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу військовослужбовцям, що знаходяться на лікуванні
 • 3 тижні тому
  Між ГО "За рідне місто" та БО «Ангел» укладено меморандум про партнерство та співпрацю
 • 3 тижні тому
  Повернення наших захисників з полону
 • 3 тижні тому
  В чергове надано гуманітарну допомогу нашим військовослужбовцям