07.12 2 місяці тому

Надано гуманітарну допомогу в'язням концтаборів та жертвам нацизму

Голова громадської організації «За рідне місто» Ольга Бабенко виступила з ініціативою та спільно з головами районних осередків громадської організації «За рідне місто» Бабенко Марія, Бондар Валерій, Плотнікова Катерина, Левченко Дмитро, Ярковська Наталя, Рульова Ольга, Сімоник Тетяна, Криворотній Ігор, Костомаха Сергій, Вовкозуб Ігор, відвідали та вручили продуктові набори врятованим вʼязням концтаборів та жертвам нацизма.

З 1933 по 1945 р. нацистська Німеччина зі своїми союзниками побудували близько 40 000 таборів та інших місць масового ув'язнення. Ці табори використовувалися для різних цілей; серед них були табори примусової праці, табори для так званих "ворогів держави", та табори смерті, призначені для масових вбивств. Загальна кількість таборів заснована на поточних дослідженнях документів злочинців.

У різних типах концтаборів нацисти тримали та катували мільйони людей. Тільки мізерна частина в'язнів фашистських таборів змогла вижити. Боляче, що в XXI столітті врятованим, довелося переживати війну вдруге. Памʼятати і піклуватися про тих, хто вижив у ті страшні часи - це найменше, що ми може зробити!

Підтримуємо один одного! Все буде Україна!

Похожие статьи по теме

 • 1 тиждень тому
  Доброта в дії: допомога сім'ям з дітьми з інвалідністю Тернівського району
 • 1 тиждень тому
  Надано засоби медичного застосування нашим захисникам
 • 2 тижні тому
  Відзначаючи 35 річницю виведення військ з Афганістану, Ольга Бабенко нагородила пам'ятними нагородами воїнів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
 • 2 тижні тому
  Надана допомога війсковослужбовцям, що повернулись додому з полону
 • 2 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу військовослужбовцям, що знаходяться на лікуванні
 • 3 тижні тому
  Між ГО "За рідне місто" та БО «Ангел» укладено меморандум про партнерство та співпрацю
 • 3 тижні тому
  Повернення наших захисників з полону
 • 3 тижні тому
  В чергове надано гуманітарну допомогу нашим військовослужбовцям