10.11 3 тижні тому

Надано гуманітарну допомогу спортсменам Криворізького фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Олімп»

В рамках проекту «Спорт - сила, мужність та витримка», голова ГО «За рідне місто» Ольга Бабенко провела зустріч з представниками Криворізького фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Олімп», керівником якого є Сизранцевова Емма Юріївна.

Якщо одних доля обдаровує своєю ласкою, то інших вона обдаровує випробуваннями, і, коли комусь життя щоранку посміхається лагідною посмішкою, то хтось починає ранок із того, що збирає всю силу духу в кулак і робить черговий крок, аби вкотре здобути перемогу над собою.

«Як і в житті – в спорті, щоб досягти вершин, потрібна наполеглива, невтомна праця адже тут і підйоми, і падіння… Але шлях долає той, хто йде і не здається, той хто сильний духом. Члени Криворізького фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Олімп» вже переможці, їм лише потрібно трішки приділити уваги та підтримки», - наголосила Ольга Володимирівна.

Так в рамках акції «Активне дозвілля» разом з БФ «Добро+Дій» на чолі з Сергієм Драгуновим були надані продуктові набори та засоби особистої гігієни.

Міць, сила, мужність, витримка та впевненість - це все про спортсменів Криворізького фізкультурно-спортивного клубу інвалідів «Олімп». Тож бажаємо перемоги на змаганнях та чекаємо нових досягнень у спорті.

Похожие статьи по теме

 • 28 хвилин тому
  Ольга Бабенко привітала юних художників і поетів з Днем Святого Миколая
 • 3 тижні тому
  Надано продуктові набори сім’ям з особливими дітьми
 • 3 тижні тому
  Ольга Бабенко провела зустріч з волонтерами Благодійного фонду «Добро+Дій»
 • 3 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу ветеранам Тернівського району
 • 3 тижні тому
  Про надання матеріальної допомоги мешканцям Кривого Рогу депутатом Марією Бабенко
 • 4 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу ветеранам Довгинцівського району
 • 4 тижні тому
  Ольга Бабенко привітала працівників культури з професійним святом
 • 1 місяць тому
  Сьогодні з нагоди професійного свята працівників системи органів праці та соціальної політики забезпечено продуктовими наборами