19.04 5 місяців тому

Команда ВО «Батьківщина» надає допомогу лікарням міста Кривого Рогу

Сьогодні відділення дитячої пульмонології Криворізької міської клінічної лікарні №8 м Кривого Рогу відвідали: Ольга Бабенко - голова КМО ВО «Батьківщина» та громадської організації «За рідне місто», помічник депутата обласної ради Валерій Бондар та депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко. Прийшли не з порожніми руками. Вони придбали та передали у користування медустанови гідробокс.

Необхідність в придбанні подібної системи виникла давно та неодноразово розглядалася на зустрічах представників парторганізації з керівництвом лікарні. Так, на тлі перепрофілювання відділень лікарні в «ковідні» та під час медреформи, у відділенні відсутні елементарні санітарні умови. Це при тому, що воно на даний момент обслуговує весь Криворізький район, що включає в себе безпосередньо м. Кривий Ріг, кілька міст, СМТ і сіл поблизу, а кількість дітей проживають на цій території перевищує 170 тисяч осіб.

Відділенню було необхідне рішення, яке б задовольнило цю потребу, але при цьому не вимагало б проведення додаткових робіт з перепланування або підготовки приміщення, що і було зроблено.

Тепер батьки дітей, що лікуються в цій лікарні, можуть бути впевнені, що їхні діти зможуть отримати не тільки якісні медичні послуги, але й знаходитися при цьому в нормальних санітарних умовах.