16.10 4 місяці тому

«Головне - не дати вкрасти свою перемогу»

Передвиборчі висновки, фальшиві опитування президента і реальні загрози пандемії: візит нардепа ВО «Батьківщина» Вадима Івченко до Кривого Рогу

Народний депутат ВО «Батьківщина» Вадим Івченко - частий гість у Кривому Розі. Сьогодні нардеп і голова Криворізької міської організації, кандидат в мери Кривого Рогу, Ольга Бабенко провели ряд робочих зустрічей з активом організації, кандидатами в депутати місцевих рад.

«Через тиждень вибори. Ваша команда має всі шанси для перемоги. У вас сильний лідер, Ольга Бабенко, ви проводили системну роботу весь цей період, у вас є реальні прихильники, які бачили результат вашої щоденної роботи. Сьогодні головне - не дати вкрасти свою перемогу», - сказав Вадим Івченко.

Ольга Бабенко, звертаючись до команди, заявила: «Ми висунули потужну команду. 402 кандидата до міську, обласну та районні ради. Кожен сьогодні пішов до людей, інформує їх про основні положення програми. Я вірю в нашу єдину і професійну команду, в те що ми здатні змінити життя в Кривому Розі. До наших громадських приймалень сьогодні приходять частіше, ніж у структури влади».

На порядку денному також - обговорення питань суспільно - політичної ситуації в країні, оцінка ініціативи президента з опитуваннями, які не мають юридичної сили, реальні загрози пандемії (відсутність необхідної кількості тестів, «порожній» фонд коронавируса, недотримання міжнародних алгоритмів).