01.10 1 рік тому

«Золота бутса – 2018»

На стадіоні «ДЮСШ-3» пройшли фінальні матчі традиційного футбольного турніру Центрально-Міського району «Золота бутса - 2018».

За звання кращої футбольної команди 2018 року змагалися вихованці загальноосвітніх шкіл №№ 2, 23, 60 і 85. У результаті наполегливої і азартної боротьби визначилися переможці щорічного чемпіонату.

Почесна бронза - у команди школи №2. Друге місце цього року дісталося юним футболістам зі школи №60. А віртуозами футбольної гри в 2018 році майстерно стали старшокласники 23-й школи. Переможцям - кубок за перше місце і призи.

Ольга Бабенко - почесний гість чемпіонату, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, привітала всіх учасників футбольного турніру зі спортивним святом:

«Дуже рада за переможців. Хлопці, які зайняли друге і третє місце - не засмучуйтеся. Зі свого досвіду боротьби, нехай навіть і не на футбольному полі, - будьте зібраними, проявляйте волю до перемоги, і все у вас обов'язково вийде. А переможцям бажаю стати чемпіонами міста, прославити наш улюблений район. А ще бажаю вам усім йти далі до спортивних досягнень не тільки на рівні міста і країни, а вище, масштабніше. Можливо, ви виберете цю професію і станете тими самими футбольними зірками, відомі у всьому світі. Здоров'я, успіхів, всього самого найкращого».

Кращі футболісти отримали заслужені призи - футбольні м'ячі та грамоти.