Відбулося урочисте закриття 8-го Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Червона калина»

Сьогодні на сцені криворізького театру ім Т.Г. Шевченка відбулося урочисте закриття 8-го Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Червона калина».

Цього року своїми талантами з глядачами, а також з членами журі поділилися сольні виконавці та фольклорні колективи з 19-ти регіонів України. Та зі слів голови журі - професора Інституту мистецтв Київського національного університету культури і мистецтв Петра Андрійчука, виділити кращих виконавців виявилося завданням дуже непростий.

Щороку цей конкурс «запалює» нових «зірочок». Цього разу сім творчих колективів отримали офіційне запрошення до м. Київ на зйомку передачі «Фольк-music» в Національну громадську телерадіокомпанію України від її ведучої - Народної артистки України Оксани Пекун.

Володарем гран-прі фестивалю «Червона калина-2018» заслужено став народний колектив «Закраяночка» Волноваського району Донецької області. Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькому міськраді, голова громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольга Бабенко вже який рік поспіль надає всебічну підтримку в організації та проведенні всеукраїнського фестивалю. Вручаючи заслужені нагороди переможцям, Ольга Володимирівна зазначила:

«... Наше місто сьогодні є місцем примирення і усунення всіх розбіжностей, це місто, де українська пісня об'єднує всю Україну! І на скільки б ми не були різними, наша країна - єдина! І нехай цей фестиваль несе мир і добро! Бажаю всім творчих відкриттів, успіхів і досягнень! ».

Новини