26.12 8 місяців тому

«Табір миру» - територія дитинства для дітей зі складною історією

Переддень Нового року - час підсумків. Підсумувати зроблене в рамках проекту «Табір миру» в Донецькому юридичному інституті зібралися його ідейні натхненники і організатори.

Громадська організація «Егіда - Центр», керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко, представники Департаментів освіти і молоді міськвиконкому - велика і дружня команда, згуртувалася над великою і важливою метою. А мета - максимально соціалізувати дітей, які потрапили в складні життєві обставини, наповнити їх будні спілкуванням, цікавими знаннями, спортом та розвагами.

На сьогоднішньому заході побували діти-учасники проекту, представники громадських організацій та установ, які допомагали в його реалізації (команда табору «Слава», патрульної поліції, байкери та інші).

Проект «Табір миру» починав свою роботу 3 роки тому з роботи з дітьми АТО і ВПО (внутрішньо переміщених осіб). Пізніше вдалося долучити й дітей пільгових категорій.

За три роки проект охопив понад 200 дітей. Позаду - одноденний табір «Кривий Ріг - територія миру і спорту», розважальні заходи, тренінги з лідерства, роботи в команді, зустрічі на тему здорового способу життя і багато іншого. Попереду - багато нового і цікавого. Проміжні підсумки проекту підвела Ольга Бабенко:

«Я рада, що проект отримав розвиток у Кривому Розі. Наша команда завжди підтримує молодіжні ініціативи міста, пропонуємо всім долучатися до доброї справи. Що ми, дорослі, сьогодні вкладемо в наших дітей - таким і буде майбутнє нашої країни. Сьогодні молодь її покидає. Але нам необхідно створювати умови для розвитку наших дітей, їх самореалізації в рідному місті, залучати молодь до змін в місті, слухати і чути думку покоління Некст».

Подякою за продуктивну співпрацю нагороджена і сама Ольга Бабенко. Громадська організація «Егіда - Центр» вручила їй почесну грамоту за особистий внесок та фінансову підтримку соціального проекту «Табір миру. Кривбас-Донбас-Україна».