Ольга Бабенко привітала з 90-річчям видатного будівельника Кривого Рогу Бориса Антопольскій

 

28 квітня депутат Криворізької міської ради, керівник громадської організації «За рідне місто» Ольга Володимирівна Бабенко привітала з 90-річчям Антопольскій Бориса Михайловича, видатного будівельника ХХ століття.

З нагоди дня народження знаменитого кріворожанін, в знак поваги до його величезному внеску в будівництво багатоквартирних будинків, дитячих, навчальних, культурних та спортивних установ, багатьох об'єктів легкої і харчової промисловості, Борису Антопольскій була вручена книга «Все життя - на пускових будовах!», ідейним натхненником якої і одним з авторів став видатний громадський працівник, голова Координаційної Ради громадських організацій Кривбасу "Кривий Ріг - рідне місто» Дмитро Петрович Степанюк.

Дана книга є художньо-документальною повістю, в якій розповідається про створення індустріальної потужності Кривбасу. Саме за участю Антопольскій Б.М. були побудовані: плавальний басейн, ПТУ, знаменита лікарня - «тисячка», Палац культури на Північний ГЗК та інші об'єкти соціальної інфраструктури.

Борису Антопольскій від імені громадськості також була вручена медаль, заснована на честь Весника Я.І.

У заході взяли також участь представники громадськості та міської влади Кривого Рогу.

Новини