18.02 1 місяць тому

Ольга Бабенко підтримує турнір з баскетболу пам'яті Вадима Гурова

В Кривому Розі стартує вже 20-ий по рахунку міський турнір з баскетболу серед юнаків шкільного віку. Багато років захід традиційно проходить під знаком пам'яті народного депутата України, Почесного громадянина Кривого Рогу Вадима Гурова та за підтримки команди ВО «Батьківщина».

Ольга Бабенко, голова криворізької міської організації:

«Вдалий кидок і згуртована команда - що потрібно в баскетбольному світі. Ми перенесли ці пріоритети і в іншу площину. Впевнені, що вдалі ідеї Вадима Гурова за підтримки міської команди його однодумців повинні грати на користь майбутнього. Спорт, здоровий спосіб життя, збереження пам'яті про видатних земляків та їх ролі в історії рідного краю та країни - все це має величезне значення. Саме тому ми не тільки підтримуємо проведення таких спортивних заходів, але і видавництво краєзнавчої літератури. Вадим Гуров - один з гідних героїв. А імена сьогоднішніх героїв поля ми дізнаємося за підсумками гри».

Сьогоднішня дата збіглася і зі знаковими днями з історії міста - 76-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.

В спортивному залі палацу спорту ДЮСШ № 10 - команди, якими пишається місто. Свої досягнення представляють райони, тренери та школи популярного виду спорту.