Ольга Бабенко: «Нам не звикати вирішувати питання, що виходять за рамки повноважень міських депутатів».

Плановий прийом громадян, проведений депутатом Криворізької міськради Ольгою Бабенко в Тернівському районі, оголив ще одну гостру проблему, актуальну для сотень тисяч українців, які змушені через бойові дій в Донецькій і Луганській областях кинути свої будинки і шукати притулку в більш безпечних регіонах країни.

На сьогоднішній день в Україні зареєстровано понад 1,7 мільйона вимушених переселенців, з них в Кривому Розі - близько 16 тисяч осіб. І тільки деякі мають фінансову можливість придбати або орендувати житло для своїх сімей, переважна ж більшість людей розраховують на допомогу держави. Але, як показує практика, найчастіше їх очікування не виправдовуються. Наприклад, в нашому місті для вимушених переселенців зі сходу України побудовані модульні городки і обладнані гуртожитки, але їх явно недостатньо - одна з звернулися сьогодні до Ользі Володимирівні жінок, яка виховує двох власних і двох прийомних дітей, вже довгі місяці безрезультатно намагається «вибити» для своєї сім'ї кімнату. У другій жінки - два сина-інваліда, діагноз яких не передбачає їх проживання в тісному сусідстві з іншими людьми, тому її випадок вимагає ще більш детального підходу.

«Безумовно, це питання має вирішуватися на рівні держави - впевнена глава« ЗА РІДНЕ МІСТО »Ольга Бабенко. Повинна бути створена і чітко виконуватися соціальна програма, спрямована на захист переселенців і створення для їх сімей гідних умов проживання. Але так уже склалося, що дуже багато людей приходять до нас за допомогою у вирішенні саме таких складних проблем. Як би там не було, це питання буде ретельно вивчений, і ми разом спробуємо знайти вихід з цього, здавалося б, безвихідного становища ».

Також в ході сьогоднішнього прийому депутатом було прийнято безліч звернень з питаннями комунального характеру, розглянуто ряд соціальних і юридичних питань, один з яких - допомога літній жінці, яка має статус «дитина війни» отримати належну їй за рішенням суду грошову компенсацію. З даного питання вже готуються депутатські звернення, а сама Ольга Володимирівна взяла питання на особистий контроль.

Новини