депутат

Люди не відчувають себе безпечно у власних під'їздах

14 жовтня депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і активіст районної організації громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" Віталій Русин на запрошення будинків №12 та №10 по проспекту Південний провели виїзну зустріч. Через постійне засмічення каналізаційної системи, в будинку №12 склалася критична ситуація - всі нечистоти стікають у занедбане бомбосховище, поширюючи жахливий запах і створюючи сприятливе середовище для розмноження комах і гризунів. Мешканці будинку №10 просять поставити двері в підвал, який облюбували люди без певного місця проживання і наркомани. За прийнятим колективним зверненням ведеться робота.

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» вирішили побутової питання тернівчан

17 жовтня представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутат Тернівської районної ради Денис Хотькін і помічник депутата Тернівської районної ради Сергія Кривошеїна - Олексій Храпко виготовили і встановили конструкцію для сушіння білизни, виконавши колективне звернення мешканців будинку №7 по вул. Черкасова. Вислухавши слова подяки, активісти відповіли на запитання присутніх про роботу нашого громадського об'єднання і його лідера Ольги Бабенко.

На виїзних зустрічах городяни просять допомоги у благоустрої дворів

19 жовтня пройшла виїзна зустріч депутатів Саксаганського райради Олени Гузачевой і Олександра Коваленко з жителями бульвару Вечірній. Основні питання присутніх пов'язані з моторошним станом прибудинкових територій, на яких є безліч аварійних дерев та сміттєзвалищ прямо під вікнами квартир, зате немає упорядкованих дитячих майданчиків. Також мешканці верхніх поверхів скаржаться на слабкий напір води і непрацюючі 19.00 до 9.00 ліфти. Депутати "ЗА РIДНЕ МIСТО" надали консультації і допомогли мешканцям "проблемних" будинків скласти колективні звернення.

Встановлено причину перебоїв з водою в будинку по Новосибірській

За скаргою мешканців будинку №2 по вулиці Новосибірська на відсутність в їх квартирі холодної води, депутатом Тернівського райради від ВО «Батьківщина» Денисом Хотькіним було ініційовано створення робочої комісії. Крім представників «ЗА РІДНЕ МІСТО», до її складу увійшли співробітники керуючої компанії ТОВ «УЮТ-2011». Члени комісії встановили, що вода в квартирі пропадає в той час, коли нею користуються сусіди. Причина такої ситуації банальна - засмічення труби стояка. Мешканцям запропонували придбати необхідні матеріали, а ТОВ «УЮТ-2011» зробить заміну даної ділянки труби.

Активісти "ЗА РIДНЕ Miсто" відвідали виставку "Відроджені традиції"

26 жовтня депутат Центрально-Міського райради Наталя Ярковская організувала для активістів районної організації і їх дітей відвідування виставки картин і творів декоративно-прикладного мистецтва народних майстрів. У міському виставковому залі представлені роботи різних жанрів як відомих, так і початківців художників. Завдяки ініціативі Наталії Ярковской, представники "ЗА РIДНЕ МIСТО" отримали чудову нагоду доторкнутися до мистецтва і збагатити свій внутрішній світ.

Депутати «ЗА РІДНЕ МІСТО» виконують звернення городян!

Завдяки наполегливості і системній роботі, проведеної депутатом Центрально-Міського райради Вадимом Мірзояном, проведено капітальний ремонт та асфальтування дороги по вулиці Кандибінской.

Колективна прохання мешканців з приводу асфальтування їх вулиці була озвучена на виїзній зустрічі депутата «ЗА РІДНЕ МІСТО» з городянами.

Учні гімназії відзначили День української мови та писемності

У Криворізькій Центрально-Міський гімназії провели урок, присвячений Дню української мови та писемності, на який була запрошена представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутат райради Наталя Ярковська.

Учні разом з викладачами та гостями заходу зробили невеличкий екскурс в історію рідної мови і обговорили її роль у формуванні почуття патріотизму і національної гідності.

Завершився урок невеличким концертом, на якому школярі декламували вірші українських поетів та виконували народні пісні.

Опалювальний сезон розпочався, а в квартирах інгульчан як і раніше холодно

Мешканці будинку №22 по вулиці Груні Романової звернулися до депутата Інгулецького райради Сергію костомахи зі скаргами на слабку подачу тепла в їх квартири. Депутат і його помічник Віталій Русин виїхали на місце, поспілкувалися з мешканцями і прийняли рішення про створення комісії для обстеження опалювальної системи будинку.

Також люди попросили допомоги представників «ЗА РІДНЕ МІСТО» в обрізанні аварійного сухостою на прибудинковій території. Всі пропозиції, що надійшли питання прийняті в роботу.

У Центрально-Міському районі завершилися змагання зі спортивної аеробіки

Представники громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" - депутати Центрально-Міського райради Наталя Ярковская і Вадим Мірзоян забезпечили призами переможців районного першості зі спортивної аеробіки та черлідингу, яке пройшло в одній з міських шкіл.
Понад сто спортсменів чотирьох вікових категорій не просто боролися за перемогу - їм вдалося подарувати глядачам справжнє свято!

Як сказала одна з членів журі - депутат райради Наталя Ярковская, з таким рівнем майстерності, який показало більшість хлопців, їх участь в турнірах вищого рівня - справа часу!

Свіжі газети від «ЗА РІДНЕ МІСТО» були доставлені адресатам

17 листопада в рамках проекту, ініційованого керівником громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутатом Криворізької міськради Ольгою Бабенко, депутат Тернівської райради Денис Хотькін справив адресну доставку газет жителям району.
Безліч пенсіонерів і тернівчан пільгових категорій безкоштовно отримали свіжу періодичну літературу.