04.10 4 месяца назад

Футбольні «Осінні зірочки»

04.10.2019 10:09

Футбол - відома на весь світ гра, котра об’єднує людей з різних куточків планети. На запасному полі стадіону «Металург» завершились фінальні футбольні баталії традиційного турніру «Осінні зірочки», що проходить серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти за програмою всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч».

Цей спортивний захід уже не один десяток років збирає разом 10-річних школяриків і завжди викликає чималий інтерес у хлопчаків. Найкращі команди, котрі напередодні взяли участь у шкільних та районних випробуваннях, змагалися за медалі, кубки, дипломи департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради та за призи міської газети «Червоний гірник» і депутатської групи Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Криворізькій міській раді.

Третє призове місце між собою розіграли юні футболісти з Тернівського та Металургійного районів. У цій боротьбі більш спритними виявилися тернівчани, які здобули перемогу в серії післяматчевих пенальті та стали бронзовими призерами змагань.

Гра за перше й друге місця виявилася надзвичайно емоційною та по-дорослому видовищною. Юні зірочки Покровського району з рахунком 3:1 обіграли команду Саксаганського району.

- Турнір проводиться у три етапи. Під час першого визначається краща команда школи. Далі вона бере участь у районних змаганнях, за результатами яких кожен район на рівні міста представляє по одній команді. А вже переможці цього турніру представлятимуть місто на обласному етапі всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч», - розповідає головний спеціаліст департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міськради Сергій Турчин.

- На цей турнір приходять тренери зі спортивних шкіл, щоб відшукати футбольні дарування, з котрих вони зможуть виховати майбутніх чемпіонів. Звичайно, ми розуміємо, що всі ці хлопці, які беруть участь у турнірі «Осінні зірочки», не стануть професійними футболістами. Однак ми впевнені, що ті щирі позитивні емоції, які вони отримують під час гри, запам’ятовуються їм на все життя.

Під час церемонії нагородження команду- переможницю та призерів привітала керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» у Криворізькій міській раді Ольга Бабенко.

- Турнір «Осінні зірочки» дає можливість нашій молоді розвиватися у спорті, проявляти себе, займатися своїм здоров’ям, йти вперед, ставати сильними та успішними, - відзначає Ольга Бабенко. - Дорогі футболісти, вітаю вас із цим важливим кроком у вашій спортивній кар’єрі. Вірю в те, що серед вас уже є майбутні зірки світового рівня, справжні чемпіони. І не варто засмучуватися через програші, які інколи трапляються. Справжні переможці цього не соромляться, а вважають кроком до майбутніх звершень. Усім бажаю спортивної удачі, великих перемог, яскравих вражень, бути благородними людьми, адже в спорті треба вміти й програвати, і товаришувати, і змагатися. А також зберігати віру у власні сили, бути впевненими й наполегливими. Тоді вам підкоряться усі висоти. Успіхів вам і в шкільному, і в спортивному житті.

Церемонію нагородження провели головний спеціаліст департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міськради Сергій Турчин, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» у Криворізькій міській раді Ольга Бабенко, заступник головного редактора міської газети «Червоний гірник» Володимир Скіданов.

Команди отримали медалі, кубки, дипломи департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому міської ради. І щоб юні зірочки могли й надалі відточувати свою футбольну вправність, усі три команди, котрі посіли призові місця, отримали м’ячі.

- Футбол у нашому місті, як і в державі, - це спорт номер один, - впевнений капітан команди Тернівського району Олег Миронюк. - Без цієї гри я себе не уявляю. Вона дарує натхнення, покращує настрій, розвиває фізично. Тут ти знаходиш гарних друзів, які навіть без слів можуть тебе зрозуміти. Звичайно, нам хотілося перемогти на турнірі, однак ми не засмучуємося і радіємо третьому місцю.

- Люблю футбол за його красу, швидкість, круті фінти, забиті голи, командну роботу, - ділиться капітан команди Саксаганського району Руслан Кравець. - Вірили, що переможемо, однак не всі гравці змогли реалізувати моменти. Це не останній наш турнір. Обов’язково спробуємо виграти наступного разу. Особисто я планую в подальшому стати професійним футболістом та представляти Україну на світовому рівні.

- Абсолютно задоволений тим, як зіграла наша команда, - весело заявляє капітан команди Покровського району Михайло Пудіков. - Грали на всю силу й виконували установку тренера: забивати м’ячі у ворота суперників і тримати оборону так, щоб нам не забили. З другим не зовсім вдалося, а от перше прохання виконали стовідсотково. Тепер ми переможці турніру «Осінні зірочки». Отримувати кубок, медалі, дипломи та м’ячі - неймовірно приємно!

Скачать: Червоний Гірник - Футбольні «Осінні зірочки» 2.69 MB jpg