05.05 4 місяці тому

Зустріч з ветеранами: Подяка та ювілейні вітання у Інгулецькому районі

З нагоди Дня памʼяті та примирення та ювілеїв мешканців Інгулецького району, яким виповнилося більше 90 років пройшла зустріч з Інгулецькою районною організацією ветеранів.

На зустрічі були присутні: голова Громадської організації «За рідне місто» Ольга Бабенко, голова Громадської організації «Асоціація сімей загиблих в АТО міста Кривого Рогу» Тетяна Сімонік, голова Саксаганської районної організації «За рідне місто» Ігор Криворотній, голова Інгулецької районної організації ветеранів Ніна Золотих та депутат обласної ради від партії ВО «Батьківщина» Марія Бабенко. Мені було дуже приємно почути від ветеранів скільки справ вони роблять для захисту нашого міста та України в цілому. З перших годин повномасштабного вторгнення вони постійно плетуть маскувальні сітки, допомагають готувати їжу для поранених та багато іншого. Громадським обʼєднанням «За рідне місто» були вручені продуктові набори для всіх іменинників цього місяця. Для мене велика честь особисто привітати ювілярів.

Крім цього, сьогодні святкує свій 95 рік народження Стець Ольга Сергіївна. Ольга Сергіївна народилася у селі Кисличувата Томаковского району Дніпропетровської області. В сім’ї росло 7 дітей, тож з ранніх років була залучена до праці по дому , городу. До школи пішла в 1936 році, а вже у 13 років пережила усі тяготи та біди війни. З болем згадує голодні дні, щоденний страх в окупації. Після закінчення війни Ольга Сергіївна переїхала до міста Кривого Рогу , спочатку працювала стрілочником на залізниці, а потім працювала на ПівдГЗК в аглоцеху. Ветеран праці ПівдГЗК. Своїх дітей не має. Тож роботу по дому, вбирання, приготування їжі все робить сама.

Гаврилов Анатолій Андрійович народився 05.05.1933 року в Таджикістані. Служив у Радянській Армії. Після армії повернувся на батьківщину, одержав середню технічну освіту, одружився та переїхав разом із дружиною до м. Кривого Рогу. Працював на Новокриворізькому гірничо збагачувальному комбінаті, майстром, інженером-проектувальником, має 61 рік трудового стажу. Має трьох синів, 5 онуків. На зараз проживає один. Знатний городник та садівник. Має дачу, де вирощує високі врожаї.

У ці важкі часи для України, кожний у кого є можливість мусить підтримувати людей, котрим важче за інших. Велика подяка Інгулецькій районній організації ветеранів за їх активну життєву позицію та силу духу! А ювілярам бажаємо активного довголіття!

Похожие статьи по теме

 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко відвідала ГО «Фонд Обʼєднаних Сердець» та надала подарунки маленьким криворіжцям
 • 2 місяці тому
  Ольга Бабенко продовжує підтримувати вразливих криворізців
 • 3 місяці тому
  Конституція: Символ Надії та Справедливості
 • 3 місяці тому
  Ольга Бабенко відвідала родини-ВПО у Кривому Розі та привітала діточок з Днем захисту дітей
 • 5 місяців тому
  Ольгу Бабенко відзначено за заслуги перед Кривим Рогом
 • 5 місяців тому
  Разом до перемоги: Вдячність та гуманітарний внесок наших незламних героїв
 • 5 місяців тому
  Підтримка нужденних: гуманітарна допомога та солідарність
 • 6 місяців тому
  Надія та героїзм: Зустріч з Валерієм Бондарем молодшим, нашим захисником