ЖКХ

Через пошкодження стін багатоповерхівок, люди змушені жити в сирих квартирах

27 квітня депутат Металургійного райради Рулева Ольга Борисівна зустрілася з мешканкою будинку № 25 по вулиці Костенко, яка раніше зверталася в відкриту громадську приймальню «ЗА РІДНЕ МІСТО» зі скаргою на роботу комунальників. Так, пенсіонерка неодноразово зверталися в ТОВ «Сітісервіс-КР» з приводу підтоплення квартири з зовнішньої стіни будинку, однак причину замокання так і не усунули.

Депутат разом зі своїми помічниками провели обстеження в квартирі і зробили знімки проблемних стін. За даним фактом буде направлено депутатське звернення.

Жителі аварійного будинку сподіваються на сприяння депутата

26 квітня депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і активісти районної організації "ЗА Рiдне МIСТО" провели зустріч з жителями вулиці Кармелюка, 12.

За їх словами, комунальні служби не реагують на численні звернення мешканців щодо капітального ремонту будинку і заміни комунікацій, тому люди дуже сподіваються на допомогу депутата у вирішенні їх проблем.

За даним зверненням вже ведеться робота.

Розташування точки з продажу спиртних напоїв на території житлового мікрорайону обурює його жителів

14 квітня керівник Довгинцівського районного осередку громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ігор Вовкозуб провів зустріч з мешканцями будинків №№ 15 і 17 по пр. Європейський (Кірова).

 

Жителів мкрн "Східний-1" категорично не влаштовує сусідство торгової точки "Море пива", відвідувачі якої розпивають куплені тут спиртні напої на розташованій поруч дитячому майданчику. Також людям потрібна допомога в благоустрої території між будинками №№ 15 і 17 і в рішенні ряду інших проблем.

 

З деяких питань жителям була надана консультація, всі звернення прийняті в роботу.

Незаконні споруди у дворі багатоповерхівок створюють безліч незручностей для мешканців

На плановий прийом, проведений депутатом Покровського райради Вадимом Годині, надійшло колективне звернення від мешканців мікрорайону 5-й Зарічний з проханням прибрати незаконно встановлені у дворі кооперативного будинку гаражі. Також жителі Покровського району стурбовані станом прибудинкових територій та місць загального користування - зокрема, майданчиків для збору сміття.

 

По всіх надійшли питань готуються депутатські звернення.

Коли з прибудинкових територій приберуть торішнє сміття?

10 квітня депутат Тернівської райради Денис Хотькін провів плановий прийом громадян.

 

Як і слід було очікувати, найбільше число звернень тернівчан пов'язано з незадовільним станом прибудинкових територій - керуюча компанія «УЮТ-2011» зовсім не займається їх благоустроєм. У багатьох дворах досі лежить торішнє сміття, немає лавочок для відпочинку, сухі гілки ще більше руйнують покрівлю.

 

Всі питання прийняті, за деякими з них готуються депутатські звернення.

Керуючі компанії не хочуть вирішувати комунальні проблеми городян

6 квітня представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутати Інгулецького райради Сергій Костомаха, Галина Бакланова і активісти об'єднання зустрілися з мешканцями будинку №26 по вулиці Груні Романової.

 

Список проблем, за рішенням яких люди безрезультатно зверталися в різні інстанції, величезний - забиті водостоки, що вимагає капітального ремонту під'їзд, аварійна покрівля ...

 

По кожному з питань будуть підготовлені депутатські звернення.

Антисанітарію необхідно припинити!

Сьогодні депутат Центрально-Міського райради Наталя Ярковская і помічники депутата Юлія Олійник і Назар Пліш провели зустріч з жителями вулиці Кобилянського.

 

Людей обурює моторошне стан сміттєзбірника, яким користуються мешканці трьох дев'ятиповерхівок. З цього питання буде складено депутатське звернення. Літні мешканці будинків звернулися з проханням встановити лавки біля під'їздів.

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» продовжують проведення виїзних зустрічей з криворіжцям

4 березня представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - помічник депутата Тернівської районної ради Катерина Плотнікова та активісти зустрілися з мешканцями будинків № 11 і 12 по вулиці Черкасова.

 

Присутнім розповіли про роботу нашого громадського об'єднання і його лідера Ольги Бабенко. Жителі, в свою чергу, попросили сприяння членів депутатської групи «ЗА РІДНЕ МІСТО» у вирішенні ряду комунальних проблем - зокрема, в ремонті покрівлі та благоустрій територій між будинками, про що було складено звернення.

Жителі Металургійного району не розуміють, за що платять гроші комунальникам

3 квітня депутат Металургійного районного в місті ради Фаіг Алієв провів прийом громадян.

 

Основну частину звернень жителів району склали скарги на керуючу компанію. Людей обурює той факт, що, незважаючи на справну оплату з їх боку, «Сітівервіс-КР» не виконує взятих на себе зобов'язань - не ремонтує аварійні дахи і міжпанельні шви, не прибирає прибудинкові території.

 

Всі пропозиції, що надійшли питання прийняті в роботу.

Керуючі компанії часто не виконують своїх обіцянок

29 березня депутат Металургійного районного в місті ради Рулева Ольга Борисівна зустрілася з мешканцями будинку № 48 по проспекту Миру, представниця яких звернулася в відкриту громадську приймальню «ЗА РІДНЕ МІСТО» зі скаргою на роботу комунальників. Так, люди неодноразово зверталися в ТОВ «Сітісервіс-КР» з приводу ремонту ганку, і керуюча компанія зобов'язалася виконати його до вересня 2016 року. Але, як часто буває, про своє зобов'язання забула.

 

Депутат надала мешканцям будинку консультацію з написання колективного звернення до представників депутатської групи «ЗА РІДНЕ МІСТО», на підставі якого буде складено депутатське звернення.