ЗА РІДНЕ МІСТО

Ольга Бабенко: «Тарифи на газ мають будуть скасовані!»

Вбудована мініатюра для Ольга Бабенко: «Тарифи на газ мають будуть скасовані!»

Депутати Криворізької міської ради підтримали ініціативу голови депутатської групи ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко про звернення до Президента України, щодо негайного скасування Постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Криворізька рада буда однією з перших в Україні, що висловила позицію, що уособлює думки громади. Рішення прийнято майже одностайно (46 голосів) Серед тих, хто висловився «Проти» або утримався - і депутати пропрезидентської партії.

Ольга Бабенко зустрілася з представниками місії ОБСЄ

Сьогодні у центральному офісі Криворізької міської організації ВО «Батьківщина» пройшла зустріч Ольги Бабенко з представниками місії ОБСЄ. Голова депутатської групи «Батьківщина» в Криворізькій міськраді обговорила зі спостерігачами безліч питань - від захисту прав людини до політичної ситуації в місті напередодні офіційного старту передвиборчої кампанії.

Особливу увагу приділили проблемам переселенців з Донецької та Луганської областей. Ольга Бабенко висловила впевненість у тому, що незабаром територіальна цілісність України буде відновлена і люди зможуть повернутися до нормального життя, у якому не буде місця невизначеності та страху.

«Золота бутса – 2018»

На стадіоні «ДЮСШ-3» пройшли фінальні матчі традиційного футбольного турніру Центрально-Міського району «Золота бутса - 2018».

За звання кращої футбольної команди 2018 року змагалися вихованці загальноосвітніх шкіл №№ 2, 23, 60 і 85. У результаті наполегливої і азартної боротьби визначилися переможці щорічного чемпіонату.

Почесна бронза - у команди школи №2. Друге місце цього року дісталося юним футболістам зі школи №60. А віртуозами футбольної гри в 2018 році майстерно стали старшокласники 23-й школи. Переможцям - кубок за перше місце і призи.

Ольга Бабенко - почесний гість чемпіонату, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, привітала всіх учасників футбольного турніру зі спортивним святом:

День тих, хто заслужив кожен щасливий день

Перший день жовтня - як правило, сонячний і по-осінньому погожий. Можливо, недарма, а тому що саме в цей день люди по всьому світу говорять про осінь життя. У Міжнародний день людей похилого віку, Дня ветерана в Територіальному центрі соціального обслуговування не забули про свято. Для відпочиваючих Центру члени Тернівської районної організації ВО «Батьківщина» організували концертну програму за участю педагогів і учнів Криворізької музичної школи №10.

В якості почесного гостя на захід була запрошена керівник депутатської групи Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко. Перед урочистим заходом колектив Територіального центру провів для гості невелику екскурсію по центру.

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Центрально-Міського району

Проведення зустрічей з виборцями - це частина системної роботи депутатів міської та районних рад команди ВО «Батьківщина». 26 вересня, після завершення робочого дня, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Мозолевського, Машинобудівною, Плеханова і Тургенєва.

На зустрічі Ольга Володимирівна ще раз звернула увагу, що громадські приймальні ВО «Батьківщина» працюють в кожному районі міста Кривого Рогу та їх двері завжди відкриті для криворіжців. Також депутати проводять прийоми громадян, працюють на відкритих громадських приймальнях, щоб кожен бажаючий міг звернутися і отримати допомогу у вирішенні актуальних питань громади.

Ольга Бабенко на телеканалі Рудана «Українські тарифи і ціни, причини і наслідки»

Вбудована мініатюра для Ольга Бабенко на телеканалі Рудана «Українські тарифи і ціни, причини і наслідки»

24 вересня голова депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко взяла участь в програмі «Ракурс» на ТРК «Рудана», де говорила про актуальну тему для кожного українця - про тарифи на комунальні послуги.

21 вересня в Києві пройшов форум «Новий економічний курс України»

Чи знаєте ви, що за підсумками 2017 року Україна опинилася на першому місці за рівнем корупції серед країн Європи, Близького Сходу, Індії та Африки? Або те, що нашу країну щорічно залишають більше мільйона українців, так і не знайшовши застосування своїм талантам на батьківщині? Це - тільки два з цілого ряду тривожних факторів, що спонукали лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко ініціювати розробку принципово нової стратегії управління державою.

21 вересня в Києві пройшов форум «Новий економічний курс України», на якому Юлія Володимирівна презентувала свою нову програму, створену в тісній співпраці з провідними українськими фахівцями та експертами в різних галузях.

Поздоровлення Ольги Володимирівни Бабенко з Днем знань школярів і гостей лінійки в школі №8

Кольорові кульки, осінні букети, охайні діти і дорослі. Всюди витають хвилювання та радість. Атмосфера свята сповнена урочистості та важливості моменту. Посмішки вчителів, суєтність батьків і збентеження на обличчях першокласників. І, звичайно, з привітань почався День знань в загальноосвітній школі № 8 Центрально-Міського району. Почесним гостем на урочисту лінійку була запрошена депутат міської ради, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко. «Я вітаю всіх з Днем знань, з початком нового навчального року. Нехай він принесе нові можливості, нові починання. Знання - велика сила, що робить людину розумною, доброю і великодушною, а ще дає позитивні перспективи на майбутнє.

В громадській приймальні Ольги Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій і депутатами районних рад ВО «Батьківщина»

3 вересня в громадській приймальні Ольги Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій, депутатами районних рад ВО «Батьківщина». На даному заході актив організації мав можливість обмінятися досвідом успішного вирішення питань громади, проведення зустрічей з виборцями та заходів для жителів Кривого Рогу. Також на нараді були поставлені завдання на найближчий період.

Приємним моментом заходу стало вручення Ользі Бабенко подяки від громадських організацій Кривбасу за високий професіоналізм, свідому громадянську позицію, небайдужість та вміння співпереживати, а також за високий рівень організаторської роботи і значний внесок в проведення акції «Ми діти України», яка об'єднує дітей з сімей переселенців та дітей наших захисників.

Привітання з Днем Незалежності України!

Любі друзі!
Прийміть наші щирі вітання з головним святом країни - Днем Незалежності! Пройшовши безліч випробувань і поневірянь, Україна як і раніше змушена доводити своє право стояти в ряду передових європейських держав. Але ми щиро віримо, що зовсім скоро побачимо нашу країну сильною і процвітаючою, а її народ таким, що живе в мирі, благополуччі і достатку! Нехай мудрість і безмежна любов до України...