10.10 9 місяців тому

За підтримки Ольги Бабенко вкотре проведено танцювальний фестиваль на Арт-майдані Кривого Рогу

Вже вп'яте фестиваль під назвою «IRON BATTLE» збирає любителів вуличних танців на головній вулиці міста.

Традиційно він проходить за ініціативи та підтримки заступника голови Громадської ради міста, члена Криворізького виконкому, керівника Громадської організації «За рідне місто», Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» міста Кривого Рогу та Криворізького району Ольги Бабенко, а також депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Марії Бабенко. Модератором же заходу, як і усі попередні рази, виступив голова Центрально-Міського районного осередку ВО «Батьківщина» Ігор Вовкозуб.

Відкриваючи фестиваль, Ольга Володимирівна побажала усім учасникам удачі, успішних виступів, драйву, азарту, а головне - перемоги!

Близько 80-ти учасників з різних міст України змагалися сьогодні за звання найкращих танцівників з хіп-хопу в номінаціях: міні, діти, початківці та професіонали.

Саме на таких зустрічах у дітей та молоді є можливість для прояву своїх здібностей і розкриття таланту, знайомства з однодумцями, встановлення творчих контактів, обмін досвідом.

І як завжди - вийшло справжнє танцювальне свято! Учасники батлів подарували глядачам та гостям фестивалю яскраві емоції, позитивні враження та справжній заряд бадьорості!

Серед переможців по номінаціях: «міні» - Олександра Ямшанова (Кривий Ріг), «діти» - Данило Баличев (Кривий Ріг), «початківці» - Злата Павлова (Кривий Ріг), «професіонали» - Родіон Косяк (Київ).