15.05 1 рік тому

За підтримки Дмитра Левченка проведено обласне змагання з карате

Сьогодні в СК «Молодість», що знаходиться у Покровському районі міста, відбувся відкритий обласний турнір з Фунакоші Шотокан Карате «Воїни шотокан». Як і багато спортивних заходів, що проходять в районі, воно було проведено за цілковитої підтримки, у т.ч. і спонсорської, представника Покровського осередку ВО «Батьківщина», заступника голови Покровського райвиконкому - Дмитра Левченко.

Запрошений гість спортивного заходу - голова ГО «За рідне місто» та КМО ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко, вручила юним спортсменам вікових категорій до 6, 7-8 і 9-10 років грамоти та медалі. Також на нагородженні була присутня депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко та її помічник Валерій Бондар.

В змаганні взяло участь близько півтори сотні спортсменів 5 спортивних організацій, що представляють міста Кривий Ріг та Дніпро. Так за першість боролися учні Криворізьких клубів «OKAMI» і «Дракон», а інтереси обласного центру відстоювали клуби «TODOME», «SHIDAI» та учні дитячої спортивної школи Дніпра "Спорт для всіх».

У результаті, учасники Криворізького клубу «OKAMI» взяли перше місце (керівник Олексій Пантюхов), учні «ДРАКОНу» зайняли 2 місце (керівник Педро Діас), третє ж місце вибороли учні Дніпровського «TODOME» (керівник Валерій Лагутенко).