28.08 1 місяць тому

За ініціативи Ольги Бабенко проведена зустріч учасників навчального процесу

До першого вересня залишилося трохи більше тижня. Основне питання, яким так активно займалася Ольга Володимирівна Бабенко, вирішено на користь освіти - діти сядуть за парти 1 вересня!!!

Всі прокричали «Ура!» і почалися питання, страхи, чутки й паніка. З одного боку, після такого рішення щасливі усі: і вчителі, і батьки, і діти. А з іншого боку, всі стурбовані питаннями безпеки дітей - вірус нікуди не подівся, він є, він небезпечний.

Щоб припинити чутки і паніку, отримати відповіді на всі наболілі питання, переконатися в готовності шкіл прийняти дітей в умовах пандемії з ініціативи депутата міськради Ольги Бабенко була організована зустріч батьків, санітарних лікарів, адміністрацій шкіл, представником відділу освіти та депутатами Центрально-Міського району. Зустріч проходила в школі № 10. Модератором зустрічі була одна з депутатів Центрально-Міського району - Богодістова Тетяна Петрівна.

Питань було дуже багато - як пройде перше вересня, як розсадять дітей за парти, хто купить санітайзер і маски, хто за що відповідає, організація харчування, питного режиму і як організувати безпечний навчальний процес.

Більше години тривала зустріч. Усі розійшлися тільки після того, коли на всі питання отримали відповіді профільних фахівців.

Чи потрібні такі зустрічі? Впевнені, що необхідні! Кожен зрозумів ступінь своєї відповідальності, а це дуже важливо!

Батьки почули та побачили - школа № 10 до навчального року в умовах пандемії готова. Життя неодмінно внесе свої корективи в усе заплановане, але згуртований тандем - батьки і адміністрація за допомогою місцевої влади зможуть їх вирішити, без сумніву!