выездные приемные

Для нас немає другорядних питань!

11 квітня в відкритих прийомних «ЗА РІДНЕ МІСТО» жителі Довгинцівського, Металургійного і Саксаганського районів могли отримати консультації з потрібних питань або написати звернення до членів нашої депутатської групи. Переважна більшість звернень городян - про благоустрій прибудинкових територій та місць загального користування.

 

  Виїзні прийоми громадян провели депутат Металургійного райради Ольга Рульова і депутат Саксаганського райради Олена Гузачева.

У відкритих прийомних «ЗА РІДНЕ МІСТО» завжди готові надати допомогу у вирішенні широкого кола питань

4 квітня в місті працювало 8 відкритих громадських приймалень «ЗА РІДНЕ МІСТО», кваліфіковані консультації та практичну допомогу у вирішенні ряду питань отримали сотні криворіжців.

 

В інформаційних наметах «ЗА РІДНЕ МІСТО» прийом вели депутати Криворізької міськради Геннадій Черствий, Дмитро Плакса і Іван Грунін, депутати Центрально-Міського райради Наталя Ярковская і Вадим Мірзоян, депутати Металургійного райради Ольга Рульова і Фаіг Алієв, депутат Покровського райради Вікторія Ещіна, депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і депутат Саксаганського райради Олена Гузачева.

Городяни категорично проти загальнобудинкових газових лічильників

 

3 квітня під всіх районах міста працювало 8 відкритих прийомних «ЗА РІДНЕ МІСТО». Наші депутати і волонтери знову відповіли на сотні питань городян і прийняли безліч звернень.

 

Однією з найбільш обговорюваних тем як і раніше є примусова установка ПАТ «Криворіжгаз» загальнобудинкових газових лічильників - люди категорично не згодні з таким несправедливим розподілом спожитого газу між мешканцями багатоповерхівок. Багато криворіжці звертаються за консультаціями по установці індивідуальних приладів обліку газу.

 

Інформаційні намети «ЗА РІДНЕ МІСТО» працюють щодня

Незважаючи на вихідний день, у всіх районах міста працювали відкриті приймальні «ЗА РІДНЕ МІСТО», в яких наші представники активно допомагали городянам у вирішенні їхніх питань - давали роз'яснення, консультували, збирали звернення до депутатів. Сьогодні виїзні прийоми громадян провели: депутат Довгинцівського райради Андрій Клименко, депутат Металургійного райради Ольга Рульова, депутати Саксаганського райради Олена Гузачева і Володимир Хотькін, а також помічники депутатів і волонтери організації.

Депутати «ЗА РІДНЕ МІСТО» працюють для криворіжців

31 березня, за час роботи відкритих громадських приймалень зібрані сотні звернень городян - більшість з них містять прохання і пропозиції з благоустрою кожного з районів.

 

В інформаційних наметах виїзні прийоми провели: депутат Криворізької міськради Геннадій Черствий, депутат Металургійного райради Ольга Рульова, депутат Інгулецького райради Галина Бакланова, депутат Тернівської райради Денис Хотькін, депутат Покровського райради Вікторія Ещіна, депутат Центрально-Міського райради Наталя Ярковская, депутат Саксаганського райради Вікторія дільной і керівник Довгинцівського організації Ігор Вовкозуб.