встреча с жителями

Необхідно, потрібно і хотілося б. Про що просять депутата на зустрічах

Наталя Ярковська, керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина», спільно з активістом команди Максимом Сосюком провели зустріч з мешканцями по вулиці Соборності (будинки №№86, 80, 78). Акцентами зустрічі стали такі питання:

 • мешканці будинків №№ 80, 78, 72 (А), 84, 86 просять у сприянні установки дитячого майданчика, так як багато маленьких дітей, а майданчиків у районі - жодної. Як варіант - є велика територія біля будинку №86;
 • необхідна заміна труб холодної води в підвалі;
 • аварійного стану даху будинку;
 • назріла потреба омолодити дерева;
 • хотілося б ремонту стін під'їзду і заміни вікон;
 • відсутність освітлення у дворах.

Всі питання взяті до роботи

На бездіяльність - дією. Зустріч з жителями вулиці ТесленкаМешканці будинку звернули увагу на стан прибудинкової дороги, аварійний стан ґанку біля під'їзду, відсутність зовнішнього освітлення та незадовільний стан підвального приміщення

Олена Гузачева, депутат Саксаганської районної ради від ВО «Батьківщина», спільно з помічником депутата Віталієм Сташевським провели зустріч з жителями вулиці Тесленка.

Мешканці будинку звернули увагу на стан прибудинкової дороги, аварійний стан ґанку біля під'їзду, відсутність зовнішнього освітлення та незадовільний стан підвального приміщення.

Основная масса жильцов выступает с жалобами на бездействие управляющей компании «Житлосервис КР». По всем вопросам будут составлены депутатские обращение, по вопросу ремонту дороги - предложено составить коллективное обращение на имя депутата Криворожского городского совета, председателя депутатской группы ВО «Батьківщина» в городском совете Ольгу Бабенко.

Зустріч на вулиці Соборності

Керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» Наталя Ярковська, з активістом команди Марією Величко провели зустріч з жителями по вулиці Соборності (будинки №№91, 87 (А), 89). На зустрічі обговорювалися наступні питання:

- У будинку по вулиці Соборності сирість, можливості вплинути на управителя вже немає, так як будинок став ОСББ. Причина - аварійна каналізація в підвалі. Також не утеплений цоколь, регулярно з'являються сезонні підвальні блохи;

- Аварійні дерева, що не омолоджувалися дуже давно, стають серйозним ризиком для жителів;

- Освітлення будинку №87а по вулиці Соборності - з проблемами;

- За будинком №89 по вулиці Соборності необхідно зробити огорожу для сміттєвого контейнерного майданчика.

Всі питання взяті до роботи.

Транспортне сполучення, перепади напруги, дороги. Як живуть мешканці віддалених районів

Ігор Вовкозуб, керівник Центрально-Міської районної організації ВО «Батьківщина» спільно з представником активу організації Оленою Чумак провели зустріч з жителями вулиці Одоєвського.

Містяни звернулись за допомогою у вирішенні цілого ряду проблемних питань:

Про роботу / не роботу керуючих компаній - на прийомі депутата Ярковської

Наталя Ярковська, керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» провела зустріч з жителями вулиці Кокчетавськая. Зібралися представники кількох будинків - №№ 18,20,22. Основна претензія і прохання - вплинути на бездіяльність керуючої компанії та комунальних служб. А роботи - чимало:

 • відсутність освітлення у під'їзді;
 • слабкий тиск води;
 • аварійний стан дашків під'їзду;
 • прибудинкова територія знаходитися в жалюгідному стані;
 • не працюють ливневки.

Усі звернення взяті до роботи.

Від ям на дорогах - до екологічно небезпечного сусідства. Питання мешканців Центрально-Міського району

Ігор Вовкозуб, керівник районної організації, спільно з депутатом Центрально-Міської райради від ВО «Батьківщина» Оленою Шевченко провели зустріч з мешканцями вулиці Гулака-Артемовського.

Мешканці міста звернулися за допомогою у вирішенні цілого ряду проблемних питань:

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Центрально-Міського району

Проведення зустрічей з виборцями - це частина системної роботи депутатів міської та районних рад команди ВО «Батьківщина». 26 вересня, після завершення робочого дня, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Мозолевського, Машинобудівною, Плеханова і Тургенєва.

На зустрічі Ольга Володимирівна ще раз звернула увагу, що громадські приймальні ВО «Батьківщина» працюють в кожному районі міста Кривого Рогу та їх двері завжди відкриті для криворіжців. Також депутати проводять прийоми громадян, працюють на відкритих громадських приймальнях, щоб кожен бажаючий міг звернутися і отримати допомогу у вирішенні актуальних питань громади.

До депутата Ольги Рульової звернулася мешканка вулиці Віталія Матусевича

До депутата Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольги Борисівни Рульової звернулася мешканка вулиці Віталія Матусевича, 38, яка від імені всіх сусідів просила посприяти в омолодженні величезного старого дерева. Виїхавши на місце і поспілкувавшись із заявницею, представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» з'ясувала, що керуюча компанія відмовила у вирішенні даного питання, посилаючись на відсутність необхідної техніки. Для виконання даного звернення будуть вжиті всі необхідні заходи.

Також Ольга Борисівна вручила пенсіонерці комплект безкоштовної періодичної літератури від керівника громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» і голови депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Криворізькії міськраді Ольги Бабенко.

Люди продовжують порушувати важливі для них питання на зустрічах з депутатами ВО «Батьківщина»

22 травня, на зустрічі депутата Саксаганської райради від ВО «Батьківщина» Ігоря Криворотнього з мешканцями вулиці Галілея, люди порушили кілька вкрай важливих питань. Одне з них - аварійний стан підвісного моста через річку Саксагань, яким активно користуються всі місцеві жителі, включаючи дітей. Також серйозно пошкоджена одна з розташованих на вулиці електроопор, і, виходячи з її стану, в будь-який момент вона може впасти.

В ході розмови з представником «ЗА РІДНЕ МІСТО», мешканці вулиці поскаржилися на стан дорожнього покриття, яке було пошкоджене внаслідок проведення ремонтних робіт КП «Кривбасводоканал».

Всі пропозиції, що надійшли, узяті в роботу.

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» зустрілися з мешканцями будинку № 45 по вулиці Володимира Великого

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутати Саксаганської райради від ВО «Батьківщина» Лілія Бурак і Олександр Коваленко зустрілися з мешканцями будинку № 45 по вулиці Володимира Великого. Втомившись від безлічі комунальних проблем і бездіяльності керуючої компанії, люди вирішили відмовитися від їх «послуг» і створити ОСББ.

Депутати і запрошений на зустріч представник вже існуючого ОСББ надали мешканцям будинку всю необхідну інформацію і відповіли на запитання.