встреча с жителями

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Центрально-Міського району

Проведення зустрічей з виборцями - це частина системної роботи депутатів міської та районних рад команди ВО «Батьківщина». 26 вересня, після завершення робочого дня, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Мозолевського, Машинобудівною, Плеханова і Тургенєва.

На зустрічі Ольга Володимирівна ще раз звернула увагу, що громадські приймальні ВО «Батьківщина» працюють в кожному районі міста Кривого Рогу та їх двері завжди відкриті для криворіжців. Також депутати проводять прийоми громадян, працюють на відкритих громадських приймальнях, щоб кожен бажаючий міг звернутися і отримати допомогу у вирішенні актуальних питань громади.

До депутата Ольги Рульової звернулася мешканка вулиці Віталія Матусевича

До депутата Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольги Борисівни Рульової звернулася мешканка вулиці Віталія Матусевича, 38, яка від імені всіх сусідів просила посприяти в омолодженні величезного старого дерева. Виїхавши на місце і поспілкувавшись із заявницею, представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» з'ясувала, що керуюча компанія відмовила у вирішенні даного питання, посилаючись на відсутність необхідної техніки. Для виконання даного звернення будуть вжиті всі необхідні заходи.

Також Ольга Борисівна вручила пенсіонерці комплект безкоштовної періодичної літератури від керівника громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» і голови депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Криворізькії міськраді Ольги Бабенко.

Люди продовжують порушувати важливі для них питання на зустрічах з депутатами ВО «Батьківщина»

22 травня, на зустрічі депутата Саксаганської райради від ВО «Батьківщина» Ігоря Криворотнього з мешканцями вулиці Галілея, люди порушили кілька вкрай важливих питань. Одне з них - аварійний стан підвісного моста через річку Саксагань, яким активно користуються всі місцеві жителі, включаючи дітей. Також серйозно пошкоджена одна з розташованих на вулиці електроопор, і, виходячи з її стану, в будь-який момент вона може впасти.

В ході розмови з представником «ЗА РІДНЕ МІСТО», мешканці вулиці поскаржилися на стан дорожнього покриття, яке було пошкоджене внаслідок проведення ремонтних робіт КП «Кривбасводоканал».

Всі пропозиції, що надійшли, узяті в роботу.

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» зустрілися з мешканцями будинку № 45 по вулиці Володимира Великого

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутати Саксаганської райради від ВО «Батьківщина» Лілія Бурак і Олександр Коваленко зустрілися з мешканцями будинку № 45 по вулиці Володимира Великого. Втомившись від безлічі комунальних проблем і бездіяльності керуючої компанії, люди вирішили відмовитися від їх «послуг» і створити ОСББ.

Депутати і запрошений на зустріч представник вже існуючого ОСББ надали мешканцям будинку всю необхідну інформацію і відповіли на запитання.

Ігор Вовкозуб провів зустріч з мешканцями вулиці Батуринська

Керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» Ігор Вовкозуб провів зустріч з мешканцями вулиці Батуринська. Люди озвучили ряд комунальних проблем - дуже низький тиск питної води, відсутність дренажних решіток і необхідність впорядкування стаціонарного смітника, розташованого біля будинку № 90 по Батуринської.

Також одним з основних питань місцевих жителів є ремонт дорожнього покриття - величезні ями на ділянці дороги від вулиці Вечернекутскої до вулиці Паровозної не дозволяють таксі і каретам швидкої допомоги проїхати по Батуринській - вони зупиняються на початку вулиці.

Представником «ЗА РІДНЕ МICTO» були надані консультації ще по ряду питань і прийнято звернення на ім'я депутатів місцевих рад від ВО «Батьківщина».

Проблемы жителей улицы Болгарской обсудили жители с Натальей Ярковской

27 квітня відбулася виїзна зустріч депутата Центрально-Міської райради від ВО «Батьківщина» Наталії Ярковскої з мешканцями вулиці Болгарська. Основна проблема, до обговорення якої був також залучений представник КП «Кривбасводоканал», полягає в тому, що на вулиці вже більше 10 років немає води. За результатами зустрічі представником «ЗА РIДНЕ МIСТО» будуть спрямовані депутатські звернення в ряд інстанцій.

Також мешканці Болгарської просять сприяння в ремонті дорожнього покриття.

Зустріч керівника Довгинцівського РО з мешканцями вулиці Чорноморська

Однією з основних тем зустрічі керівника Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» Ігоря Вовкозуба з мешканцями вулиці Чорноморська стала необхідність запуску великогабаритних автобусів на маршрут «Батуринська» - «Кривий Ріг-Головний». Люди стверджують, що маршрутки №№ 206, 264, 265 і 269 не справляються з пасажиропотоком в пікові години і численні звернення з даного питання залишилися без відповіді.

Також представник «ЗА РІДНЕ МIСТО» прийняв ряд звернень з комунальних питань - відновити зовнішнє освітлення, накрити каналізаційні колодязі, провести ремонт дорожнього покриття вулиці Іванівська, обладнати криту зупинку громадського транспорту на кінцевій маршруту №269, ліквідувати стихійне звалище сміття біля будинку №78 по вулиці Чорноморська.

Зустріч Наталії Ярковскої та Олени Шевченко з мешканцями вулиці Машинобудівна

На зустрічі депутатів Центрально-Міської райради від ВО «Батьківщина» Наталії Ярковскої та Олени Шевченко з мешканцями вулиці Машинобудівної обговорювалася несприятлива ситуація, що склалася внаслідок зливу каналізаційних стоків в річку і розглядалось питання благоустрою вулиці. Зокрема, люди просять виконати якісний ремонт дороги і відновити освітлення вулиці. Для найменших мешканців Машинобудівною їх батьки просять встановити дитячий майданчик, а для старших хлопчиків - обладнати на пустирі футбольне поле.

Всі звернення що надійшли взяті до роботи.

Ігор Вовкозуб обговорив з мешканцями вулиці Серафимовича актуальні питання

5 квітня керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» Ігор Вовкозуб обговорив з мешканцями вулиці Серафимовича найбільш актуальні для них питання. Йшлося про необхідність відновити освітлення сусідніх вулиць - Хохломської і Тупикової, прочистку дренажної системи по Серафимовича, накриття колодязів біля будинків №№ 34 і 36 по вулиці Болотникова, ремонт дорожнього покриття і встановлення огорожі навколо кладовища, яке розташоване в безпосередній близькості від житлових будинків. По ряду питань жителям були надані консультації та зібрані колективні звернення на ім'я депутатів від ВО «Батьківщина».

Люди не відчувають себе безпечно у власних під'їздах

14 жовтня депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і активіст районної організації громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" Віталій Русин на запрошення будинків №12 та №10 по проспекту Південний провели виїзну зустріч. Через постійне засмічення каналізаційної системи, в будинку №12 склалася критична ситуація - всі нечистоти стікають у занедбане бомбосховище, поширюючи жахливий запах і створюючи сприятливе середовище для розмноження комах і гризунів. Мешканці будинку №10 просять поставити двері в підвал, який облюбували люди без певного місця проживання і наркомани. За прийнятим колективним зверненням ведеться робота.