Виктория Дильная

"БАТЬКІВЩИНА" звітує перед своїми виборцями

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко кілька років тому запровадила практику організації та проведення прийомів виборців просто на вулицях Кривого Рогу. За цей період кожен депутат міської і районної ради партії «Батьківщина» провів десятки зустрічей з виборцями прямо на інформаційних наметах.

12 травня в кожному районі міста Кривого Рогу також працювали відкриті громадські приймальні депутатів ВО «Батьківщина», депутати звітували перед своїми виборцями, брали до роботи нові звернення.

Депутати та активісти Саксаганської районної організації «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь у Марші миру

9 травня депутати Саксаганської райради від ВО «Батьківщина» Олена Гузачова, Вікторія Дільна, Олександр Коваленко, помічники депутатів і активісти районної організації «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь у Марші миру, присвяченому Великому святу - Дню Перемоги.

Учасники урочистого заходу вшанували пам'ять жертв Другої світової війни та поклали квіти до меморіалу загиблим працівникам рудоуправління ім. Кірова.

Щілини в міжпанельних швах привели до утворення цвілі в квартирах

30 березня на плановий прийом депутат Саксаганського райради від ВО «Батьківщина» Вікторії дільной від імені мешканців будинку по вулиці Володимира Великого звернулася їх представник з проханням посприяти в ремонті міжпанельних швів. Як випливає з колективного звернення, стіни багатьох квартир періодично намокали, через що на них утворився грибок, прийшла в непридатність декоративна штукатурка і шпалери. Мешканці періодично піднімали питання про ремонт міжпанельних швів в їхньому будинку, але керуюча компанія до цих пір відмовчується. Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала ряд консультацій щодо пільг на проїзд в громадському транспорті, встановлення індивідуальних газових лічильників та перерахунку пенсій.

Після установки загальнобудинкового лічильника платити за газ доводиться більше

На прийом депутата Саксаганського райради Вікторії дільной звернулися обурені мешканці однієї з багатоповерхівок району - після установки загальнобудинкового газового лічильника їх оплата за газ зросла майже в три рази! Як стверджують звернулися, згоди на установку загального приладу обліку вони не давали.

Також депутат «ЗА РІДНЕ МІСТО» прийняла ряд звернень з питаннями комунального характеру і надала консультації про можливість нарахування субсидії при наявній заборгованості по комунальних платежах.

 

 

У Саксаганському районі нагородили кращих працівників місцевого самоврядування і депутатів райради

День місцевого самоврядування - професійне свято працівників сільських, селищних, міських, районних і обласних рад, а також тих, кому люди довірили представляти свої інтереси - депутатів.

7 декабряв сесійній залі Саксаганської районної у місті ради Голова райради Валерій Беззубченко нагородив кращих працівників районної ради за високий професіоналізм та активну діяльність на благо району. Почесною грамотою була нагороджена представник громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутат Саксаганського райради Вікторія дільной.

Городяни незадоволені роботою комунальних служб

16 лютого депутат Саксаганського райради від ВО «Батьківщина» Вікторія дільной провела плановий прийом громадян.

Жителі вулиці Генерала Радієвська просять посприяти в прочищення квартальної каналізації між будинками № 15 і № 17, а жителі вулиці Володимира Великого - в ремонті асфальтового покриття біля будинку № 35а.

Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала консультації з питань розірвання договору про надання послуг з компанією «Домофон-КС» і вирішення спору з КП «Кривбасводоканал».

День Перемоги залишається головним святом для кожного ветерана

Ветерана Другої Світової війни, визволительку Кривого Рогу Тимофєєву Юлію Петрівну з Днем Великої Перемоги привітали сьогодні депутати Саксаганського райради Володимир Хотькін і Вікторія дільной. "Цей день завжди буде найбільш значущим і важливим святом для кожного, хто пройшов війну, а також для тих, хто втратив у воєнні роки своїх рідних і близьких" - впевнена ветеран. Представники "ЗА Рiдне МIСТО" від імені всього громадського об'єднання і його глави депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко побажали Юлії Петрівні невичерпного оптимізму, міцного здоров'я та мирного, спокійного життя на рідній землі.

Депутати дільной В.С. і Хотькін В.А. поздрааілі з святом 9 травня ветерана ВВВ і визволительку Кривого Рогу Тимофєєву Юлію Петрівну.

Криворіжці підтримують «За рідне місто» та присвячують вірші Ользі Бабенко

 

Напередодні Дня Перемоги інформаційні намети «За рідне місто» працювали в металургійному, Покровському, Саксаганському та Центрально-Міському районах. У ці дні прийом на вулицях Кривого Рогу провели: депутат Центрально-Міського районного ради Вадим Мірзоян, депутат Металургійного районної ради Ольга Рульова, депутат Саксаганського районного ради Вікторія дільной.

Криворіжці з задоволенням приймали вітання з наступаючим святом, знайомилися з газетою «У твоєму городе» і навіть присвячували вірші Ользі Володимирівні Бабенко.

Ось кілька віршованих рядків від кріворожанін Олега Вікторовича, прихильника організації «За рідне місто»:

«За рідне місто», за всіх нас

Сьогодні повинен встати Кривбас

Нехай це буде наша доля!

Вони врятували мільйони життів ціною власного здоров'я

 

Депутати Саксаганської районної у місті ради Володимир Хотькін, Вікторія дільной, Олена Гузачева, Олександр Коваленко та помічник депутата райради Григорій Герасименко до 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС відвідали інвалідів 2 і 3 груп, учасників трагедії, які проживають в Саксаганському районі. Науменко Віктора Володимировича, Бондарчук Тетяну Георгіївну і Головацький Олену Вадимівну.

Висловивши героям-ліквідаторам щиру подяку за їх мужність і любов до всього живого, представники "ЗА Рiдне МIСТО" побажали здоров'я і довголіття, миру і благополуччя.

Депутати «ЗА РІДНЕ МІСТО» працюють для криворіжців

31 березня, за час роботи відкритих громадських приймалень зібрані сотні звернень городян - більшість з них містять прохання і пропозиції з благоустрою кожного з районів.

 

В інформаційних наметах виїзні прийоми провели: депутат Криворізької міськради Геннадій Черствий, депутат Металургійного райради Ольга Рульова, депутат Інгулецького райради Галина Бакланова, депутат Тернівської райради Денис Хотькін, депутат Покровського райради Вікторія Ещіна, депутат Центрально-Міського райради Наталя Ярковская, депутат Саксаганського райради Вікторія дільной і керівник Довгинцівського організації Ігор Вовкозуб.