21.06 3 місяці тому

Ви - наші атланти!

Привітання з Днем медиків всіх, хто причетний до професії

Червнева неділя - день, коли професійне свято відзначають медичні працівники. Ті, хто давав клятву Гіппократа, чия професія вважається не тільки однією з найскладніших, але і небезпечних.

Події 2020 го року стали періодом особливої уваги до медичної спільноти по всьому світу. Однак дуже хочеться побажати, щоб розуміння важливості, потрібності, незалежності і забезпеченості медичних працівників збереглося і примножувати.

Медпрацівники інфекційних відділень - справжні герої нашого часу, їх робота незамінна. Пандемія як лакмус, проявила те, з чим наші невтомні, віддані служінню людям лікарі і медсестри працюють кожен день. Багатозадачність їх професії вражає: це не тільки процес лікування пацієнтів, а й робота в умовах відсутності необхідного обладнання, зустрічі з родичами, консультації по телефону, відстоювання інтересів лікарень. Винахідники, психологи і лідери в одній особі.

Лікарі, медсестри, лаборанти, медики швидкої, УЗДсти, санітари - усі ви наші атланти! Ті, на кому тримається здоров'я планети.

Від щирого серця бажаємо вам гідної платні, розвитку в професії в рідній країні, особистого щастя і здоров'я!