Вадим Годына

Кількість жертв нападу бродячих собак зростає

Все більше звернень городян, які надходять на адресу депутатів від ВО «Батьківщина», пов'язане зі збільшенням кількості бездомних собак. Деякі тварини поводяться дуже агресивно - як випливає з колективного звернення мешканців КРЕС до депутата Покровського райради Вадиму Годині, за останні дні бездомні собаки покусали двох людей. Також в ході прийому представником «ЗА РІДНЕ МІСТО» розглянуто ряд комунальних питань та надано консультації з питань перерахунку пенсії інваліду дитинства, переоформлення спадщини і іншим.

Падаючі з дерев сухі гілки пошкодили балкон

21 грудня депутат Покровського райради Вадим Година провів плановий прийом громадян.

Серед питань, за допомогою у вирішенні яких звернулися до депутата «ЗА РІДНЕ МІСТО» жителі району - необхідність ліквідації аварійного сухостою, відновлення зовнішнього освітлення пішохідних доріжок і асфальтування внутрішньоквартальних доріг і прибудинкових територій.

Також в ході прийому були надані консультації з питань захисту прав споживачів і переоформлення спільної власності.

Жителі Покровського району просять зайнятися благоустроєм скверів

Депутат Покровського райради від ВО «Батьківщина» Вадим Година провів плановий прийом громадян. Жителі району підняли цілий ряд комунальних питань - асфальтування і освітлення прибудинкових територій, обрізка сухостою та благоустрій скверів.

Представник "ЗА PIДНЕ МIСТО" надав консультації з питань невиконання своїх службових обов'язків головою ОСББ, виписки та прописки в гуртожиток, який виведений з житлового фонду та надання одноразово грошової допомоги на лікування з міського бюджету.

Жителі вулиці Едуарда Фукса отримали відповідь на колективне звернення

До депутата Покровського райради, члена депутатської групи «ЗА РІДНЕ МІСТО» Вадиму Година з колективним проханням про сприяння в санітарної обрізки дерев на прибудинковій території звернулися мешканці будинку № 20 по вулиці Едуарда Фукса. Відповідь на звернення городян чекати себе довго не змусив - вже сьогодні була проведена обрізка аварійного сухостою та омолодження дерев.

Депутати Покровського райради розповіли жителям району про роботу, проведену за їх зверненнями

18 червня депутати Покровського райради Дмитро Левченко та Вадим Година провели зустріч з жителями вулиць Ударна, Паризька, Ярошенко і Василя Скрипки. Городяни озвучили найактуальніші проблеми, що стосуються приватного сектора - зокрема, слабкий напір воли і поганий стан квартальних доріг. З питання ремонту дорожнього покриття жителями району раніше було написано колективне звернення на ім'я глави "ЗА Рiдне МIСТО" депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко. Як повідомили на зустрічі наші депутати, завдяки зусиллям Ольги Володимирівни ремонт дороги внесений до бюджету міста на поточний рік.

Також представники "ЗА Рiдне МIСТО" відзвітували перед городянами про виконану за їх попереднім зверненням роботі.

Ряди об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" поповнюються активної і прогресивною молоддю

15 червня відбувся черговий прийом громадян депутата Покровського райради Вадима Години.

Жителі провулка Давидовського (сел. Бажанова) звернулися за допомогою в ліквідації стихійного звалища біля житлових будинків. Виїхавши на місце, депутат і місцеві жителі намітили варіант вирішення даної проблеми.

Також до депутата звернулася група молодих людей з бажанням поповнити ряди членів нашого громадського об'єднання, яке, на їхню думку - одна з небагатьох організацій, дійсно відстоює інтереси криворіжців і прагне зробити якісні зміни в багатьох сферах життя міста.

Команда «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала посильну допомогу родині воїна АТО

Керівник Покровської районної організації громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Антон Чирва і депутати Покровського райради Дмитро Левченко, Вадим Година і Вікторія Ещіна передали бійцеві АТО в якості гуманітарної допомоги медикаменти і засоби гігієни, необхідні його тяжкохворого батька.

 

Надаючи посильну допомогу тим, хто її потребує, ми робимо світ навколо нас трішки добрішим.

Ольга Бабенко: «Системність в роботі і відкритість перед виборцями - характеризують нашу команду»

 

03 травня відкриті громадські приймальні «За рідне місто» працювали в усіх районах міста Кривого Рогу. Криворіжці, як завжди, були активні: залишали депутатські звернення про наболілі питання, дякували за ініціативність, відкритість і реальну допомогу, залишали підписи на підтримку створення партії, яка буде відстоювати інтереси жителів Кривого Рогу.

Ще одне звернення городян виконано!

Напередодні свята Великодня, за сприяння громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» було проведено благоустрій прибудинкової території по вулиці Мусоргського, 7.

 

Депутати Покровського райради Дмитро Левченко, Іван Опара, Вадим Година, Сергій Біленко та Вікторія Ещіна, а також керівник Покровської організації громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Антон Чирва надали мешканцям фарбу і всі необхідні матеріали для благоустрою. Таким чином, у дворі були розбиті клумби, побілено бордюр і пофарбований спортивний інвентар на дитячому майданчику.

Незаконні споруди у дворі багатоповерхівок створюють безліч незручностей для мешканців

На плановий прийом, проведений депутатом Покровського райради Вадимом Годині, надійшло колективне звернення від мешканців мікрорайону 5-й Зарічний з проханням прибрати незаконно встановлені у дворі кооперативного будинку гаражі. Також жителі Покровського району стурбовані станом прибудинкових територій та місць загального користування - зокрема, майданчиків для збору сміття.

 

По всіх надійшли питань готуються депутатські звернення.