12.10 9 місяців тому

Святковий концерт в терцентрі Центрально-Міського району

Напередодні потрійного свята – Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці, вже традиційно, керівником Криворізької МПО ВО  «Батьківщина» Ольгою Бабенко та депутатом облради від ВО «Батьківщина» Марією Бабенко для відпочиваючих Територіального центру соціального обслуговування в Центрально-Міському районі організований святковий концерт.

Ведуча зачитала від Ольги Володимирівни привітання з найкращими побажаннями – міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди, благополуччя, родинного затишку, оптимізму, невичерпної енергії та мирного неба над головою!

І як завжди, гучними оплесками глядачі зустрічали популярні пісні у виконанні відомих в нашому місті артистів Володимира Колесника та Валерія Сухорукова, які своїми яскравими та запальними виступами наповнили зал справжньою святковою атмосферою і гарним настроєм!

Керівництво терцентру, усі присутні висловили велику подяку організаторам за чудовий подарунок – прекрасний концерт та запросили знову в гості найближчим часом!