17.09 10 місяців тому

Святковий концерт до Дня міста

Напередодні Дня відзначення 246-ї річниці міста Кривого Рогу, вже за доброю традицією, член виконкому Криворізької міськради, заступник голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради та голова КМО ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко і депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко організували в Територіальному центрі соціального обслуговування Центрально-Міського району справжнє свято!

До відпочивальників терцентру завітали добре відомі у нашому місті артисти – Володимир Колесник та зразкова естрадно-циркова студія «Шапіто» (керівники Ірина Трипольська та Катерина Веселова), які привезли із собою море позитива та святкового настрою!

Сьогодні зал центру наповнився справжнім драйвом та енергією! Відомі популярні пісні, захоплюючі циркові номери! Вдячні глядачі щедро обдарували артистів гарячими оплесками, посмішками та вигуками «Браво!»

Керівництво центру висловило глибоку подяку артистам та організаторам свята і, як завжди, запросили в гості найближчим часом.