28.04 2 роки тому

Створений у Кривому Розі «Комітет захисту землі» підтримав ідею проведення всеукраїнського референдуму

Сьогодні уряд взяв курс на повне обезземелення українських громадян. І мова йде не тільки про те, що у селян хочуть скупити за копійки чорноземи в інтересах транснаціональних корпорацій, а й про те, що права на землю позбавлять і жителів міст. У нас хочуть відібрати право на 2 гектари, які може отримати будь-який громадянин України, не зважаючи на те, живе він в селі або в місті.

Скасовується поняття «особливо цінні землі», що дозволить розпродавати наше національне надбання - ліси, водойми, природні заповідники. Дозволяється знімати верхній родючий шар грунту та продавати його за кордон.

До того ж уряд просуває пропозиції про позбавлення українців права постійного користування земельними ділянками, в тому числі й городами, вже позбавили селян права обирати шляхом голосування свої сільради та сільських голів - замість цього зверху призначають старост і «смотрящих» за тим, як у людей забирати їх землі.

Саме тому ми, ВО «Батьківщина», об'єдналися з фермерами, селянами та землевласниками, щоб разом ініціювати референдум за народною ініціативою, на який буде винесено питання заборони розпродажу сільськогосподарської землі.

Так, сьогодні в Кривому Розі наша міська організація ВО «Батьківщина», спільно з фермерськими та сільськогосподарськими об'єднаннями, а також з представниками бізнесу, створила «Комітет захисту землі».

«Комітет захисту землі» закликає всіх бажаючих до спільної роботи. Ми будемо працювати з усіма, кому дорога земля та наші права як громадян. Люди обов'язково зрозуміють, що сьогодні найбільша загроза для України після війни - це розпродаж сільськогосподарських земель. Зараз життя країни в наших з вами руках. Саме тому на сьогоднішньому круглому столі, проведдённом за підтримки голови ГО «За рідне місто» та КМО ВО «Батьківщина» - Ольги Бабенко, була відбулася зустріч з представниками партії ВО «Батьківщина», ГО «За рідне місто» та аграріями, під час якої в черговий раз піднімалося це непростий для країни питання і обговорювалися шляхи його вирішення.

На самій зустрічі були присутні: безпосередній ініціатор і організатор зустрічі - Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, помічники депутата Валерій Бондар та Ольга Рульова, член бюро та глава Інгулецького району КМО ВО «Батьківщина» Анатолій Кращенко, член бюро КМО ВО «Батьківщина» Світлана Дунаєвська, заступник директора ТОВ «АгроМашЦентр» Біліченко Михайло, директор селянського (фермерського) господарства «Ромнана» Андрій Романов, аграрій Василь Гриша, керівник партійної організаціі ВО «Батьківщина» Лозуватської ОТГ Роменська Катерина та член криворізької осередку партії ВО «Батьківщина» Світлана Яковишина.

Якщо Ви бажаєте долучитися до нашої команди, приходьте до нашої громадської приймальні за адресою: м Кривий Ріг, вул. Німецька, 7, пишіть нам електронною поштою [email protected] або телефонуйте - 068-775-65-38. Нам потрібні волонтери та активісти. Разом ми відстоїмо нашу землю!

Похожие статьи по теме

 • 23 години тому
  Соціально вразливі мешканці міста отримали вітамінні комплекси від Ольги Бабенко
 • 4 дні тому
  Криворізькі волонтери отримали вітамінні комплекси
 • 1 тиждень тому
  Надано гуманітарну допомогу мешканцям Центрально-Міського району, що опинилися в складних життєвих обставинах
 • 1 тиждень тому
  Ольга Бабенко отримала прапор з подякою захисників від однієї з бригад оборони
 • 2 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу членам Центрально-Міської ради ветеранів
 • 2 тижні тому
  Ольга Бабенко разом з депутатом ВРУ передали мед.обладнання криворізьким лікарням
 • 4 тижні тому
  Марія Бабенко отримала подяку від голови ради оборони міста
 • 1 місяць тому
  Мешканцям Інгулецького району, що опинилися в складних життєвих обставинах, надано гуманітарну допомогу