совещание

В громадській приймальні Ольги Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій і депутатами районних рад ВО «Батьківщина»

3 вересня в громадській приймальні Ольги Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій, депутатами районних рад ВО «Батьківщина». На даному заході актив організації мав можливість обмінятися досвідом успішного вирішення питань громади, проведення зустрічей з виборцями та заходів для жителів Кривого Рогу. Також на нараді були поставлені завдання на найближчий період.

Приємним моментом заходу стало вручення Ользі Бабенко подяки від громадських організацій Кривбасу за високий професіоналізм, свідому громадянську позицію, небайдужість та вміння співпереживати, а також за високий рівень організаторської роботи і значний внесок в проведення акції «Ми діти України», яка об'єднує дітей з сімей переселенців та дітей наших захисників.

В громадській приймальні керівника депутатської групи Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій

22 травня в громадській приймальні керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій.

На нараді були підведені підсумки роботи відкритих громадських приймалень, де проводили прийом депутати міської та районних рад, помічники депутатів, активісти організації. Тільки за тиждень роботи на інформаційних наметах було прийнято понад 500 звернень криворіжців, роздано тисячі примірників газет зі звітами депутатів ВО «Батьківщина».

Ольга Бабенко обговорила підсумки роботи та плани на майбутнє з керівниками районних організацій

26 квітня керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді, перший заступник голови Криворізької міської організації «Батьківщина», Ольга Володимирівна Бабенко провела нараду з керівниками районних організацій.

Перед розглядом основних питань наради були підведені підсумки третього етапу проекту «Курси для інвалідів-переселенців» і вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації та отримання нових спеціальностей.

Відбулася розширена нарада активу ГО «ЗА РІДНЕ МІСТО»

18 грудня в громадській приймальні керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькому міській раді, голови громадської організації «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольги Володимирівни Бабенко відбулася розширена нарада активу організації ГО «ЗА РІДНЕ МІСТО».

Перед розглядом основних питань наради, були підведені підсумки другого етапу проекту «Курси для інвалідів-переселенців і членів їх сімей», який був реалізований організацією «ЗА РІДНЕ МІСТО» спільно з Інститутом підвищення кваліфікації.

Ольга Бабенко провела нараду з керівниками районних організацій

06 лютого у громадській приймальні керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькому міській раді, голови громадської організації «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій «ЗА РІДНЕ МІСТО».

На нараді були підведені підсумки роботи організації за 2017 рік, презентовані звіти депутатів місцевих рад. Організації «ЗА РІДНЕ МІСТО» і депутатам ВО «Батьківщина» є чим пишатися. За рік було проведено 385 прийомів виборців, 306 зустрічей з жителями Кривого Рогу, більше 6 000 криворіжців звернулися до депутатів міської та районних рад.

Довіра до Ольги Бабенко і її команді виражається і в постійному збільшенні кількості членів організації «ЗА РІДНЕ МІСТО», яка сьогодні об'єднує понад 1500 активних криворіжців.

Громадська організація «За рідне місто» підвела підсумки роботи за травень

26 травня в приміщенні міської організації «За рідне місто» відбулася нарада за підсумками роботи організації за травень і планам на червень. На нараді були присутні депутати міської ради, керівники районних організацій. Особливу увагу було приділено організації роботи депутатів міської та районних рад: написання депутатських запитів щодо вирішення питань криворіжців, зустрічам з виборцями, організації роботи інформаційних наметів (відкритих громадських приймалень депутатів). В ході наради зупинилися і на плануванні заходів, пов'язаних з навчанням активу, який постійно поповнюється новими членами організації і прихильниками. 

Ольга Бабенко: «Сила організації« За рідне місто »- в постійній і системній роботі»

05 квітня відбулося нарада з керівниками районних організацій і депутатами міської ради під керівництвом лідера організації, Бабенко Ольги Володимирівни.

 

На нараді були підведені підсумки роботи міської організації «За рідне місто» за березень. Минулий місяць був насиченим і продуктивним: проведено ряд заходів, серед яких відкритий кубок Кривого Рогу по грепплінг, суботник спортивно-паркової зони на мікрорайоні Гірницькому, організація і проведення депутатських прийомів у відкритих громадських приймалень (інформаційних наметах) і багато іншого.

 

Крім основних питань порядку денного наради, було проведено також нагородження грамотами депутатів міської ради, керівників районних організацій, волонтерів організації.