Сергей Костомаха

21 травня проведено засідання бюро Інгулецької районної організації ВО «Батьківщина»

Наша дружня команда поповнилася молодими і цілеспрямованими однодумцями. Рішення про прийом до лав партії нових членів було прийнято на проведеному 21 травня на засіданні бюро Інгулецької районної організації ВО «Батьківщина».

В громадській приймальні керівника депутатської групи Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій

22 травня в громадській приймальні керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій.

На нараді були підведені підсумки роботи відкритих громадських приймалень, де проводили прийом депутати міської та районних рад, помічники депутатів, активісти організації. Тільки за тиждень роботи на інформаційних наметах було прийнято понад 500 звернень криворіжців, роздано тисячі примірників газет зі звітами депутатів ВО «Батьківщина».

"БАТЬКІВЩИНА" звітує перед своїми виборцями

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко кілька років тому запровадила практику організації та проведення прийомів виборців просто на вулицях Кривого Рогу. За цей період кожен депутат міської і районної ради партії «Батьківщина» провів десятки зустрічей з виборцями прямо на інформаційних наметах.

12 травня в кожному районі міста Кривого Рогу також працювали відкриті громадські приймальні депутатів ВО «Батьківщина», депутати звітували перед своїми виборцями, брали до роботи нові звернення.

Активісти Інгулецької РО «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь в урочистостях на мікрорайонах ПівдГЗК і Інгулець

У день святкування 73-й річниці Великої Перемоги, депутат Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Сергій Костомаха, помічник депутата Людмила Корнієнко та активісти районної організації «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь в урочистостях, що проходили на мікрорайонах ПівдГЗК та Інгулець.

Віддаючи данину пам'яті Героям, які віддали свої життя за перемогу у Другій світовій, представники «ЗА РІДНЕ МIСТО» поклали квіти до пам'ятника Загиблим солдатам у парку імені Савицького до меморіалу Слави по вулиці Седнева.

Відбувся черговий прийом депутата

2 квітня відбувся черговий прийом депутата Інгулецької райради від ВО «Батьківщина» Сергія Костомахи. Мешканці будинку № 2 по вулиці Наливайка стурбовані станом підвального приміщення - в ньому завжди сиро, на підлозі калюжі. Неодноразові звернення в керуючу компанію, на жаль, залишилися без відповіді.

Також колектив жителів Інгулецького району звернувся до представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» з непростим, але надзвичайно актуальним для криворіжців питанням - забруднення навколишнього середовища металургійним комбінатом «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Всі питання, що надійшли прийняті депутатом в роботу.

Люди не відчувають себе безпечно у власних під'їздах

14 жовтня депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і активіст районної організації громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" Віталій Русин на запрошення будинків №12 та №10 по проспекту Південний провели виїзну зустріч. Через постійне засмічення каналізаційної системи, в будинку №12 склалася критична ситуація - всі нечистоти стікають у занедбане бомбосховище, поширюючи жахливий запах і створюючи сприятливе середовище для розмноження комах і гризунів. Мешканці будинку №10 просять поставити двері в підвал, який облюбували люди без певного місця проживання і наркомани. За прийнятим колективним зверненням ведеться робота.

Високі комунальні тарифи не по кишені багатьом інгульчанам

Колективна прохання завезти пісок на дитячий майданчик і засипати ями на дорогах надійшла від жителів вулиці Аврори на плановий прийом депутата Інгулецького райради Сергія костомахи, проведений 18 жовтня його помічником Сергієм Бєловолова. З наближенням опалювального сезону, все більшої актуальності серед інгульчан набуває тема нарахування субсидій - з даного питання представником "ЗА Рiдне МIСТО" також були надані консультації.

Деякі інгульчани ще не дочекалися тепла в квартирах

На плановий прийом депутата Інгулецького райради Сергія костомахи надійшло звернення від мешканців приватного сектора, які стверджують, що через регулярних вибухів в кар'єрі Південного ГЗК руйнується їхнє житло. Чи має під собою будь-які підстави це підозра, стане відомо після офіційної відповіді на депутатський запит.

Також представником «ЗА РІДНЕ МІСТО» було розглянуто ряд питань комунального характеру - про невиконання ремонтних робіт КП «Кривбасводоканал» і відсутності опалення в квартирах інгульчан.

Опалювальний сезон розпочався, а в квартирах інгульчан як і раніше холодно

Мешканці будинку №22 по вулиці Груні Романової звернулися до депутата Інгулецького райради Сергію костомахи зі скаргами на слабку подачу тепла в їх квартири. Депутат і його помічник Віталій Русин виїхали на місце, поспілкувалися з мешканцями і прийняли рішення про створення комісії для обстеження опалювальної системи будинку.

Також люди попросили допомоги представників «ЗА РІДНЕ МІСТО» в обрізанні аварійного сухостою на прибудинковій території. Всі пропозиції, що надійшли питання прийняті в роботу.

Все більше звернень інгульчан вирішуються силами активістів «ЗА РIДНЕ МIСТО»

15 листопада в офісі Інгулецької районної організації громадського об'єднання «ЗА РIДНЕ МIСТО» депутати райради Євген Анистратенко, Сергій Костомаха, помічник депутата Віталій Русин і заступник голови Інгулецького виконкому Анатолій Кращенко зустрілися з активістами і членами первинної організації.

На зустрічі підвели проміжні підсумки роботи організації, поділилися досвідом роботи із зверненнями інгульчан і обговорили районну проблематику.