12.02 8 місяців тому

Проведено XV з'їзд партії ВО «Батьківщина»

Сьогодні в офісі Криворізької міської організації ВО «Батьківщина» зібралися: делегат XV з'їзду Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Ольга Бабенко, актив Криворізької організації, депутати місцевих рад та їх помічники для участі в XV з'їзді партії. З огляду на пандемію, його було проведено в режимі онлайн.

Передусім, партійці обговорили зміни в структурі партії у зв'язку з адміністративною реформою. Голова КМО ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко поставила завдання, необхідні до виконання партійцями, а також озвучила стратегію роботи партії на 2021-й рік.

Депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко вручила посвідчення своїм помічникам: Ігорю Вовкозубу, Валерію Бондарю, Ігнатенку Аміру, Ірині Кір'яновій та Ользі Рульовій.

На порядку денному XV з'їзду ВО «Батьківщина» лідер партії Юлія Тимошенко поставила одне питання - щодо висування кандидатів в Народні Депутати України на проміжних виборах 28 березня 2021 року в Донецькій (округ № 50) та Івано-Франківській (округ № 87) областях. Ними стали, відповідно, Рева Лариса Миколаївна та Голіней Юрій Дмитрович. Всі делегати проголосували одноголосно за цих кандидатів і побажали їм перемоги на виборах.