28.01 6 місяців тому

Проведено селекторну нараду обласних парторганізацій ВО «Батьківщина»

Сьогодні, 28 січня, відбулась селекторна нарада всіх обласних партійних організацій ВО «Батьківщина» з лідером партії Юлією Тимошенко. Від Криворізької районної та міської партійних організацій на нараді були присутні Голова Криворізької районної і Криворізької міської організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко, заступник голови організації Ольга Рульова, депутат Дніпропетровської обласної ради та керівник Криворізької міської організації «Батьківщина молода» Марія Бабенко.

Юлія Тимошенко говорила про поточну ситуацію в країні – про те, що на думку військових експертів українських і західних розвідок, які робили публічні заяви щодо ситуації в Україні, усі сходяться в одному: зібраного вздовж українських кордонів російського угруповання недостатньо, щоб захопити навіть лівобережну частину країни, або розпочати повномасштабній військові дії.

Обговорювались і події 25 січня коли біля будівлі парламенту пройшла всеукраїнська акція SaveФОП з назвою «Спрощену систему оподаткування – зберегти!». Батьківщина підтримує ФОПів, адже це люди, які своєю працею наповнюють бюджет України та потребують підтримки від держави, а не розгін озброєними військовими їх мирного зібрання, де вони відчайдушно відстоюють свої права.

Також на нараді обговорено низку організаційних та агітаційно-пропагандистських заходів.