08.02 2 роки тому

Проведено розширене бюро Криворізької районної парторганізації ВО "Батьківщина"

Сьогодні 08.02.2022 відбулося розширене бюро Криворізької районної партійної організації ВО «Батьківщина». Захід відбувся в режимі відео конференції дистанційно за допомогою програмного забезпечення «Zoom».

В розширеному засіданні бюро взяли участь всі члени бюро, партійний актив, голови районних в місті партійних організацій, голови сільських і селищних партійних організацій ОТГ, депутати місцевих рад, всього 20 осіб.

Головувала на засіданні розширеного бюро Голова Криворізької районної і міської організацій ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко.

На порядку денному було винесено 5 питань.

З першого питання  «Про політичну ситуацію в Україні. Про доручення партійному активу та депутатському корпусу донести до людей правдиву інформацію стосовно залякування та шантажу з боку країни-агресора та ситуації навколо кордонів України» Ольга Володимирівна повідомила  про нараду з Юлією Тимошенко 28.01.2022, де  в подробицях йшла мова  про ситуацію в країні, ситуацію на кордоні України, так звані Мінські домовленості.

Ольга Бабенко закликала учасників заходу не піддаватися паніці, яка штучно створюється в країні, для того, щоб відволікти людей від економічної та політичної кризи, непомірних тарифів, стрімкого зростання цін, збіднення населення.  Треба доносити до людей правдиву інформацію, зазначила лідер Криворізької РПО ВО «Батьківщина».

Друге питання стосувалося підтримки малого та середнього бізнесу, який потерпає від тотальної фіскалізації,  потребує  перегляду тарифної політики, висуває свої вимоги стосовно законопроєктів №5866 та №5866-1, ринкового нагляду, та шалені штрафи.

В обговоренні взяв участь помічник депутата Дніпропетровської обласної ради Бабенко М.І., член ГО «Рух підприємців Кривого Рогу» Валерій Бондар. «На жаль, у нашому парламенті та комітетах взяли моду приймати закони тихенько, як це вони зробили у 2019 році по процедурі Ad hoc, тобто прискорено. Це коли підіймається питання майже «з руки» й приймається за основу і в цілому одразу. І таких ідей у них багато», – обурився Валерій.

Він подякував Ользі Бабенко за участь у конференції підприємців за під головуванням Олександри Кужель.

Також на засіданні партійного бюро питання партійного будівництва та агітаційно-пропагандистської роботи.

Похожие статьи по теме

 • 21 годину тому
  Соціально вразливі мешканці міста отримали вітамінні комплекси від Ольги Бабенко
 • 3 дні тому
  Криворізькі волонтери отримали вітамінні комплекси
 • 1 тиждень тому
  Надано гуманітарну допомогу мешканцям Центрально-Міського району, що опинилися в складних життєвих обставинах
 • 1 тиждень тому
  Ольга Бабенко отримала прапор з подякою захисників від однієї з бригад оборони
 • 2 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу членам Центрально-Міської ради ветеранів
 • 2 тижні тому
  Ольга Бабенко разом з депутатом ВРУ передали мед.обладнання криворізьким лікарням
 • 1 місяць тому
  Мешканцям Інгулецького району, що опинилися в складних життєвих обставинах, надано гуманітарну допомогу
 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко завітала до кімнати психологічної підтримки Кривого Рогу