18.08 1 рік тому

Проведено планове засідання виконкому Криворізької міської ради

176 день війни. Прифронтовий Кривий Ріг живе та працює. Вулиці, кафе, магазини наповнені людьми. У Криворізькі будні вливається величезна кількість вимушених переселенців. Наше улюблене місто стає будинком для них.

Вчора відбулося засідання виконкому Криворізької міської ради. Як завжди, розглядали велику кількість важливих для життя міста питань. Дуже пишаюся тим, що незважаючи на воєнний час, всі програми соціального захисту працюють.

Кілька років тому ми виступили з ініціативною виплатою стипендій для видатних спортсменів та тренерів. Навіть під час війни ця програма продовжує працювати. Кривий Ріг не тільки захищається, але й показує видатні спортивні результати. Вирішено виділити 578 000 грн. на виплату стипендій спортсменам та тренерам. 12 тренерів та 13 спортсменів отримають стипендію. Найбільшу стипендію у розмірі 100 000 грн. отримає Козловська Вікторія Віталіївна - Переможжниця Всесвітніх Ігор -2022 зі спортивної акробатики серед дорослих. По 80 000 отримають Єфіменко Олександр Ігоревіч - Срібний призер Всесвітніх Ігор - 2022 з таїландського боксу Муей-Тай серед дорослих та Санадзе Орфан Гатам огли - Срібний призер Всесвітніх Ігор - 2022 з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Від щирого серця вітаємо наших шановних спортсменів та тренерів. Бажаємо міцного здоров'я та нових спортивних досягнень 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Похожие статьи по теме

 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко відвідала ГО «Фонд Обʼєднаних Сердець» та надала подарунки маленьким криворіжцям
 • 2 місяці тому
  Ольга Бабенко продовжує підтримувати вразливих криворізців
 • 3 місяці тому
  Конституція: Символ Надії та Справедливості
 • 3 місяці тому
  Ольга Бабенко відвідала родини-ВПО у Кривому Розі та привітала діточок з Днем захисту дітей
 • 4 місяці тому
  Зустріч з ветеранами: Подяка та ювілейні вітання у Інгулецькому районі
 • 5 місяців тому
  Ольгу Бабенко відзначено за заслуги перед Кривим Рогом
 • 5 місяців тому
  Разом до перемоги: Вдячність та гуманітарний внесок наших незламних героїв
 • 5 місяців тому
  Підтримка нужденних: гуманітарна допомога та солідарність