18.08 7 місяців тому

Проведено планове засідання виконкому Криворізької міської ради

176 день війни. Прифронтовий Кривий Ріг живе та працює. Вулиці, кафе, магазини наповнені людьми. У Криворізькі будні вливається величезна кількість вимушених переселенців. Наше улюблене місто стає будинком для них.

Вчора відбулося засідання виконкому Криворізької міської ради. Як завжди, розглядали велику кількість важливих для життя міста питань. Дуже пишаюся тим, що незважаючи на воєнний час, всі програми соціального захисту працюють.

Кілька років тому ми виступили з ініціативною виплатою стипендій для видатних спортсменів та тренерів. Навіть під час війни ця програма продовжує працювати. Кривий Ріг не тільки захищається, але й показує видатні спортивні результати. Вирішено виділити 578 000 грн. на виплату стипендій спортсменам та тренерам. 12 тренерів та 13 спортсменів отримають стипендію. Найбільшу стипендію у розмірі 100 000 грн. отримає Козловська Вікторія Віталіївна - Переможжниця Всесвітніх Ігор -2022 зі спортивної акробатики серед дорослих. По 80 000 отримають Єфіменко Олександр Ігоревіч - Срібний призер Всесвітніх Ігор - 2022 з таїландського боксу Муей-Тай серед дорослих та Санадзе Орфан Гатам огли - Срібний призер Всесвітніх Ігор - 2022 з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Від щирого серця вітаємо наших шановних спортсменів та тренерів. Бажаємо міцного здоров'я та нових спортивних досягнень 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Похожие статьи по теме

 • 2 тижні тому
  Ольга Бабенко в проекті Прайм тайм на Першому міському про змагання за кубок Гурова у 2023 році
 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко поклала квіти до пам'ятної дошки з іменами загиблих захисників
 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко привітала учасників турніру з баскетболу серед юнаків
 • 2 місяці тому
  Новорічне привітання Ольги Бабенко та команди КМО «Батьківщина»
 • 3 місяці тому
  Надано гуманітарну допомогу соціально вразливим мешканцям міста
 • 3 місяці тому
  Ольга Бабенко про волонтерство. Виступ на телеканалі Рудана
 • 4 місяці тому
  Захисникам нашої землі нада гуманітарна допомога
 • 6 місяців тому
  Ольга Бабенко нагородила волонтерів-підприємців за допомогу ЗСУ