13.01 1 місяць тому

Проведено перші заняття для дітей в дитячій кімнаті психологічної підтримки «Серденько»

Благодійний фонд «Рідна Батьківщина» в рамках проєкту «Підтримка ініціатив спільнот в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової та технічної підтримки Шведської церкви, включаючи збір коштів та координацію благодійної організації Christian Aid сьогодні провели заняття з малечею в дитячій кімнаті психологічної підтримки «Серденько». Я дуже вдячна всім хто разом зі мною здійснив цей проект. Внесок кожного безцінний: Ірина Кір'янова - людина з великим серцем, Ольга Рульова - дуже порядна людина, Марія Бабенко - центр цього проєкту, Марина Черенцова - прекрасна людина, Світлана Дунаевська, Олександра Ільїна - надійні помічники і друзі. Також до нас приєдналася професорка кафедри практичної психології КДПУ, докторка психологічних наук Зоя Мірошник та студенти-психологи КДПУ. Надалі наша співпраця буде ще цікавіша!

Цей проект було задумано заради дітей, для дітей і про дітей! Ми чекали зустрічі і маємо надію, що сподівання та очікування малечі та їх батьків справдилися!

Подорож розпочато! Вона буде з викликами, новими завданнями, проблемами, перемогами, можливо труднощами. Наші діти неймовірні та непередбачувані! Ми віримо, що вони чекатимуть наших зустрічей з цікавими іграми, руханками та завданнями з нетерпінням.

Не залишай свою дитину наодинці з війною!

Разом ми сила!

Світло завжди перемагає темряву!

Похожие статьи по теме

 • 1 тиждень тому
  Доброта в дії: допомога сім'ям з дітьми з інвалідністю Тернівського району
 • 1 тиждень тому
  Надано засоби медичного застосування нашим захисникам
 • 2 тижні тому
  Відзначаючи 35 річницю виведення військ з Афганістану, Ольга Бабенко нагородила пам'ятними нагородами воїнів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
 • 2 тижні тому
  Надана допомога війсковослужбовцям, що повернулись додому з полону
 • 2 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу військовослужбовцям, що знаходяться на лікуванні
 • 3 тижні тому
  Між ГО "За рідне місто" та БО «Ангел» укладено меморандум про партнерство та співпрацю
 • 3 тижні тому
  Повернення наших захисників з полону
 • 3 тижні тому
  В чергове надано гуманітарну допомогу нашим військовослужбовцям