13.12 6 місяців тому

Проведено онлайн-конференцію з лідером партії Юлією Тимошенко

Сьогодні, 13 грудня відбулася ZOOM конференція за участю лідера партії ВО Батьківщина Тимошенко Ю.В. з депутатами, керівниками партійних організацій територіальних громад з усієї України. Тема конференції – «Підсумки річної роботи депутатів місцевих рад».

Від Криворізької РПО ВО «Батьківщина» взяли участь в конференції Голова Криворізької районної партійної організації «Батьківщина» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської обласної ради Марія Бабенко, її помічники Ірина Кір’янова, Валерій Бондар, Ольга Рульова та Ігор Вовкозуб; керівники районних у місті організацій Сергій Костомаха, Ігор Криворотній, Вікторія Єщіна, Анатолій Кращенко, Валентина Кіряхно, Любов Мерва, Валентина Мількевич, Наталія Майстат, Ірина Брилькова, Катерина Плотнікова, Ігор Гуляєв, депутати районних в місті та сільських, селищних рад, члени бюро.

Ретельно проаналізувавши роботу всіх партійних організацій за рік Юлія Володимирівна побажала всім не збавляти темпи роботи, бути швидкою допомогою для всіх українців, а також привітала всіх зі святами, що наближаються – з Новим Роком та Різдвом Христовим.