23.08 1 рік тому

Привітання з Днем Державного прапора України

Сьогодні в нашій країні відзначається одне з головних її свят - День Державного прапора України.

Раніше День Державного прапора святкувався тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця відзначала це свято 24 липня. Саме в цей день в 1990 році синьо-жовтий прапор був піднятий над Київською міськадміністрацією.

23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий прапор до сесійної зали Верховної Ради. До цієї події прив'язаний Указ Президента України Леоніда Кучми «Про День Державного Прапора України», йому присвячена відповідна картина на стіні Ради, а цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом у музеї Ради. Наступного дня Україна проголосила незалежність. Після проголошення незалежності України, 4 вересня 1991 року - синьо-жовтий національний прапор був урочисто піднятий над будівлею парламенту.

18 вересня 1991 Президія Верховної Ради України своєю Постановою «Про прапор України» фактично надала синьо-жовтому біколору статус офіційного прапора країни. З цього дня під ним починають зустрічати іноземних гостей, приймати присягу військовослужбовці, працювати посольства України, він вивішується в ООН.

В цей день хотілося б привітати всіх нас з Днем Державного прапора України та від душі побажати чистого мирного блакитного неба над головами українців, щедрих і родючих полів на просторах усієї країни. Нехай наш прапор гордовито розвивається на вітрі та неодмінно дарує натхнення і світлу надію кожному з жителів нашої країни.

Зі святом!

З повагою,
команди ГО «За рідне місто»
та КМО ВО «Батьківщина»

Похожие статьи по теме

 • 2 місяці тому
  Новорічне привітання Ольги Бабенко та команди КМО «Батьківщина»
 • 3 місяці тому
  Незламні серця: сьогодні відзначають міжнародний день волонтера!
 • 5 місяців тому
  З днем захисника та захисниці України!
 • 6 місяців тому
  З днем народження, Україно!
 • 6 місяців тому
  День державного прапора України
 • 7 місяців тому
  Відзначаємо День Державності
 • 8 місяців тому
  Сьогодні свій день народження відзначає наш лідер Ольга Бабенко
 • 10 місяців тому
  Зі святом Світлого Христового Воскресіння