25.06 1 рік тому

Презентація книги «Восьмизоряне сяйво» бібліотекам міста

Сьогодні в Центральній міській бібліотеці для дорослих відбулася презентація історичної книги «Восьмизоряне сяйво» авторства Володимира Бухтіярова. Захід приурочено пам'ятній даті - 22-го червня рівно 80 років тому нацистська Німеччина фактично почала війну з Радянським Союзом. Запекла боротьба з гітлерівськими загарбниками тривала 1418 днів та закінчилась перемогою Червоної армії і її союзників. Це була найбільш кровопролитна війна ХХ століття, в ході якої загинуло понад 26 млн громадян, а десятки мільйонів отримали поранення.

Член виконкому Криворізької міськради і заступник голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради, голова КМО ВО «Батьківщина» та ГО «За рідне місто» Ольга Бабенко презентувала книгу як співавтор і спонсор її створення. Кілька слів про книгу також висловив сам Володимир Бухтияров, а також співавтор книги і голова Громадської ради «Коордінаційна рада «Кривий Ріг - рідне місто» Дмитро Степанюк. Серед учасників також були присутні депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, представники дитячих та дорослих бібліотек міста.

Таким чином, книги серії «Життя видатних криворіжців» продовжують поповнювати книжкові полиці навчальних закладів та бібліотек.

Указом Президента України Леоніда Кучми від 17 листопада 2000 р 22 червня в Україні відзначається як День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни.