03.06 3 місяці тому

Представник міської спілки журналістів вручив Ользі Бабенко подяку від організації на міському заході

Напередодні Дня журналіста України, яке відзначають 6 червня, в Центральній бібліотеці Кривого Рогу пройшли збори всіх причетних до цієї професії людей. Серед присутніх членів організації, міських, обласних журналістів та людей мистецтва також були присутні член виконкому Криворізької міської ради, заступник голови Громадської ради при виконкомі Криворізької міської ради та голова ГО «За рідне місто» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко, майстер гравіювання по склу Василь Пілка та голова ГО «Кривбас фільм» Степан Калинюк.

У ході заходу, голова міської організації НСЖУ Людмила Тімергаліева від імені голови обласної організації вручила Ользі Володимирівні подяку за підтримку членів союзу, літераторів Криворіжжя в написанні та підготовці до друку книг, присвячених видатним жителям міста.

Нагадаємо, що за ініціативи та за спонсорської підтримки Ольги Бабенко випущено кілька книг про видатних мешканців Кривого Рогу, зібраних в серію під назвою «Жизнь замечательных криворожан». Одна з останніх книг цієї серії - «Восьмізоряне сяйво». В ній мова йде про 5 героїв-льотчиків, які показували грандіозні результати та вищий пілотаж за часів Другої світової війни, просуваючи союзників до перемоги, а ворогів - до неминучого поразки.

Вітаємо Ольгу Володимирівну з отриманням цієї нагороди та бажаємо натхнення на створення нових книг.